michal009

Kupię przyczepę 6-8 ton - Lubelskie

Polecane posty

michal009    27
Napisano (edytowany)

Kupię przyczepę 6-8 ton, nie pordzewiałą(rama i podłoga), sprawną z działającymi hamulcami pneumatycznymi na obie osie, dobrymi oponami, zarejestrowana i z ważnymi papierami. 

Dodatkowym atutem będzie podwójne burty, plandeka, wywrót, media na drugą przyczepę. 

Cena 5000-11000. 

Najchętniej Lubelskie i okolica, lub z transportem. 

Edytowano przez michal009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jasiuhonda
      przyczepa stan dobry cena 12000

    • Przez Esab200
      Sprzedam przyczepę polską, wywrotkę 3,5 t ładowności. Przyczepa w stanie bdb po remoncie rok 1969. Pełna dokumentacja. Cena 11 700 oczywiście do negocjacji. Wszelkie pytania proszę kierować na PW lub 665 573 442. 
      Wielkopolska okolice Konina Turku
    • Przez emtezecik
      jak w temacie szukam przyczepy badz 17.13 szeroka os najlepiej 6 metrow
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Gość margolka_86
      Przez Gość margolka_86
      Tak jak wyżej kupię kozę mleczną, lub dwie, chciałabym spróbować takiej hobbystycznej hodowli, ale gdzie kupic kozę? Jestem z okolicy hrubieszowa i nie chcialabym jechac sto kilometrów za kozą, nie zależy mi na rasie, aby dawala smaczne mleko i byla spokojna
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj