ignac

Operator sprzętu rolniczego

Polecane posty

ignac    0

witam! Miałbym ożliwość podjęcia pracy jako operator sprzętu rolniczego w gospodarstwie które zajmuje się produkcją roślinna oraz świadczą dużo usług. wynagrodzenie wynosić miało by 8-12zł/h (zalezy od tego co robisz). Proszę wypowiedzcie się co wy o tym sądzicie, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Pytanie jakimi maszynami praca??? Jak jakieś zachodnie sprzęty to czemu nie i najważniejsze musisz to lubić i mieć oczywiście czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignac    0

sprzęty nienajgorze, posiada 7kombajnów zbożowych takich jak new holland, case, i inne wszystko bardzo młode, ciągniki to 4x JCB Fastrac, 2x Valtra, 2x DF oraz jakieś inne. A co do czasu to wiadomo w rodzinnym gospodarstwie tez troszke pracy by było, a tam od rana do wieczora praca, wiec tutaj tylko sie zastanawiam, bo w domu już nic nie pomoge niestety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provegeta    0

jeżeli w domu niemasz ogromnej ilosci hektarów i masz czas to mozesz robić ta 10 to nie jets aż taka koszmarna cena a jeżeli lubisz rolnictwo to i jeszcze sobie pojeźdzsz


Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Jak w domu już nic nie pomagasz to mógłbyś pójść, zawsze by ci trochę kasy wpadło, a sprzęty ma zachodnie więc komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujitsu    16

Chciałbym dostac taką propozycje pracy. Ja na twoim miejscu bym sie wiele nie zastanawiał i poszedł bym tam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignac    0

a właśnie dodam jeszcze ze ta cena (czyli 8-12zł) + on mi wszystko oplaca, pelen legal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Daleko miałbyś do tej pracy? Ile godzin dziennie? Jeśli blisko domu i 8-10 godzin dziennie to ma to sens, co innego dojeżdżać 50 km żeby zarobić 50 zł na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

witam ignac dokładnie do jakiej firmy chcesz iść bo też bym chciał we wakacje trochę zarobić jeśli możesz to podaj namiary na tą firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignac    0

a więc tak do tej firmy mam jakieś 6-7km, wymiaru godzin brak, jak to w gospodarstwie od rana do wieczora (nocy)

 

waldek315 pisz na PW to ci wszystko powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

bierz i się nie zastanawiaj nad takimi propozycjami.

W kraju bieda, powódź, czyli podniosą podatki lub coś innego zrobią i każdy grosz się przyda a jak masz wolne to lepiej zdobywać doświadczenie i jakiś grosz niż siedzieć na d*pie i za 5 lat się obudzić że nie ma się szkoły, doświadczenia itp.

Sam pracuję w gospodarstwie i dodatkowa praca poza aby to jakoś wszystko rozwinąć.

Jeżeli masz 8-12 PLN/h na rączkę + pokrycie kosztów pracownika to nie jest zła stawka.

10 godzin dziennie masz stówkę - popracujesz 3 tygodnie w miesiącu (święta wolne itp odlicz to wyjdzie Ci ok 3 tygodni).

U mnie ludzie pracują za mniejsze stawki jako traktorzyści czy operatorzy - wychodzi im max 2200na rękę za miesiąc jak robią w żniwa i wszyscy pracownicy dbają o tę pracę żeby nie stracić.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja bym się nawet nie zastanawiał, jak pełen legal i dobre wynagrodzenie to nie wiem nad czym zastanawiasz ?

Pomyśl sobie kto teraz Ci da 8 zł na godzinę dry.gif

10zł to płacą na budowach, a tam trzeba ciężko naginać , a ty sobie w kabince dicho i klimę włączysz i śmigasz cool.gif

Kolegi ojciec robi na Case jx za 7.5zł na godzinę i jest zadowolony smile.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może dorabia sobie do gospodarstwa, bo za 7,50 rodziny nie wyżywi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Z zasiłku tym bardziej ;) Jeżeli maszyny są tak jak pisałeś młode a wiec komfortowe nie am co się zastanawiać 10zł/h to dobra płaca zważając na to że nie jest pracą fizyczną.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Może dorabia sobie do gospodarstwa, bo za 7,50 rodziny nie wyżywi...

 

On pracuje u typa który ma gospodarstwo rolne i firmę sprzedającą nawozy itp. rozwozi case'm nawozy robi nim w polu, czasem robota fizyczna, dostaje 7,5zł normalnie i kilka złotych droższe nadgodziny, ja go dobrze znam i wiem ,że jest z roboty zadowolony smile.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignac    0

No tak panowie, ja też bym sie nawet nie zastanawiał ale chodzi o sezonową prace w domu (sianokiszonka, żniwa itp) w której musiał bym pomóc, ponieważ rodzice sami sobie nie dadza rady, a jak bym poszedl do pracy to pracy to wątpie żeby pracodawca dał mi dzień, dwa wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

I mam ten dylemat jak kolega wyżej. Idę do pracy ale pracodawca nie da wolnego bo jest kilku na jedno miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

pamiętajcie jedno idąc na traktor uważajcie co podpisujecie kumpel podpisał umowę w której było ze jak rozwali maszynę to właściciel ma prawo wejść na jego konto i tak gościu zamiast zapracować stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
citko77    9

Domyśliłem się do kogo możesz iść do roboty więc sprzęty to mają pierwsza klasa ale atmosfera jest lipa w jak jest robota i w żniwa będziesz naginał po 16-18 godzin dziennie wiem bo znam ich i znam ich pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj