Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, zastanawiam się nad zakupem McCormnick mc115, chodzi mi o to jak się sprawuje ten ciągnik? Jakie spalanie? Jak chodzi skrzynia? Jak z wyciekami? Oraz na jakiej zasadzie chodzą hamulce? Bylismy jednego oglądać i przy wciskaniu hamulca to coś było mocno słychać ale to przez pierwszy moment przy naciskaniu. Z góry dziękuję za wszystkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Witam

Musiałbyś napisać z którego roku ten ciągnik, generalnie Mc Cormick to brat bliźniak Case. Te MC z roczników ok 2000 to Case MX Maxxum. A jeżeli tak to ja użytkuję od 7 lat Case MX 100c (porównaj w Konedacie) i bardzo sobię go chwalę. Oczywiście ma jakieś tam wady jak każdy, ale parametrami przewyższa wiele podobnych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hodowcamlody
      Chcę założyć szerokie koła do mfa zamiast 16.9-34 to 18.4-30 (bez problemu pasuje wysokość) jednak oryginalnie ciężko znaleźć takie felgi do ciągnika na tył, znalazłem dużo aukcji z kołami od bizona 18.4-30, tyle że najbliższe to 120km, musiałbym jechać po nie jakimś dostawczym, rozumiecie koszty itd. Mógłby ktoś zmierzyć ile od krawędzi opony znajduje się tarcza koła od jednej i drugiej strony. i co ile rozstaw szpilek i jaki otwór.
    • Przez michaltos
      Witam wszystkich.
      Mam ogromną prośbę do tych, którzy posiadają dominatora 88s.
      Pilnie potrzebuję wysokość kombajnu na zdjętych kołach.
      Oczywiście chodzi o wymiary od uchwytu siłownika hedera- przy przedniej osi(bo to najniższy punkt) do powierzchni kabiny czy pokrywy silnika.
      Istotne też jest sprawdzenie szerokości tego pojazdu bez kół.
      Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 510-126-651 a na pewno się odwdzięczę (chociażby przysłowiową flaszką;-).
      Pozdrawiam.
      Michał.
    • Przez eugene
      mam problem popekany pas glowny ( chyba to glowny ) ten co zalancza ta wajcha po prawej cala maszynownie musze go wymienic ale nie widze tam zadnego napinacza widz ze trzeba zdjac kolo napdzajace sieczkarnie ale jak dalej czy te kolo sie rozpadnie na dwie czesci jakdkrce sruby trzmjce kolo od npedu siezkarn czymoze przy silniku to druge kolo sie rozkreca zagladam ale nic nie przychodzi do glowy widcznosc slaba ten pas t taki jak pasjezdne 45x248bodajze jesli ktos wieproszeo pomc zgory dziekuje
    • Przez MIrol33333
      Witam. . . Jestem posiadaczem pierwszego w swoim gospodarstwie jd model to 6920 na pompie cr,dotychczas same nh były a pytanie jest takie czy wasze dwudzieski po odpaleniu i 15 minutach chodzenia na postoju ciągnik zmienia głos? Staje się taki metaliczny i chodzi przy tym głośniej. . . Moc i spalanie ok nic się przy tym nie dzieje,błędów też brak. . . Tylko mnie zastanawia czy tak ma być. . . Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi. . . . !
    • Przez Dawid2015
      Witam,jeżeli posiadasz któryś z tych ciągników to pewnie mi pomożesz. . . 
      Posiadam od niedawna pierwszego w swoim gospodarstwie jd o modelu 6920 na pompie cr. . . . A mam taki problem że jak zapale ciągnik i minie 15 minut,za każdym razem jest to ten sam czas co do sekundy to traktor wchodzi na inne obroty ,staje się taki metaliczny głos,wyraźnie chodzi głośniej. .  Wyłącze zapłon chodzi normalnie cicho,czekam 15 minut i znowu to samo i tak w kółko. . . Moc i spalanie bez zmian,błędów brak. . .  
      Proszę o pomoc czy to normalne że te ciągniki tak robią? Jeżeli posiadasz taki ciągnik to pewnie pomożesz! Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj