Gość

zaczep hitch w c385

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Koledzy czy do c385 z tylnymi zaczepami starego typu można założyć hitch od 912?  Czy trzeba by też wymieniać całą tylną konsolę a jeśli tak to czy wogóle ta konsola będzie pasowała na dziury w moście?  Muszę założyć jakiś mocny zaczep dolny, lub hak, bo listwa po podpięciu paszowozu wygina mi się w pałąk i w końcu pewnie pęknie.

Edytowano przez Gość
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabalex    19
Napisano (edytowany)

Wszystkie otwory w moście sa na tym samym miejscu wiec cała płyta pasuje  kolega w swoich ciągnikach ma właśnie dospawany cały dół ze sworzniem do zaczepiania maszyn

20190506_095040.jpg

Edytowano przez zabalex
Dodanie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A skąd jesteś Paweł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja okolice Przasnysza... nie wiem, czy hitch będzie dla mnie odpowiedni, bo hak jest chyba niżej niż listwa, a potrzebuję, żeby zaczep był min na takiej wysokości jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez terrytrixx
      Kupie dolny zaczep typu hitch 
      Case 5130 , 96r
      Telefon :508-720-630
      Jezeli nie odbieram pisac .. 
    • Przez leszek1981
      Zakładam ten temat bo robie opryskiwacz ciągany 2000 l. Chce zrobić zaczep kopiujący ślady ciągnika i mam pytanie do posiadających takie zaczepy - czy u was opryskiwacz  trafia dokładnie w ślad ciagnika . Czy odległość osi opryskiwacza do osi skretu jest równa odległości  osi skretu do tylnej osi ciagnika .
    • Przez piotrek1234537
      witam urwałem rączkę od zaczepu i czy jest możliwość kupienia samego mechanizmu który przykrecamy do zaczepu lub zestaw naprawczy? szukam w necie i nic nie mogę znaleźć ktoś miał taki problem. a jeśli nie to czy ktoś rozbierał już kiedyś zaczep tego typu i czy to jest w miarę łatwe
    • Przez tomek14
      witam czy wie ktoś jak rozebrać dolny zaczep w zetorze 7211 typ hitch chodzi   hak lewy który jest oznaczony numerem 19 jak zdjąć go z haka prawego numer 36
    • Przez rispekt
      Witam, niestety nie posiadam zaczepu górnego w renault. Chciałbym sobie go dokupić ale mam tylko uchwyt na ciegło bez szyny  i mam pytanie czy da się zamontować zaczep tylko na uchwyt od ciegła? I bardzo był bym wdzięczny za jakieś zdjęcia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj