-aneta-26

Wybór zgrabiarki jednokarulowa na 10 h trawy.

Polecane posty

-aneta-26    1

potrzebuję pomocy przy wyborze zgrabiarki  mam 8 h na 1 pokos. Mama chce kupić Promar czerwoną za 9 tys.jednokaruzelowednokaruzelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Ma to być nowa maszyna czy używana? ile pieniędzy chcecie na to przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-aneta-26    1

najlepiej nowa jakieś naprawdę dobrej firmy ale może być i używania. Od 6 tys. do 20 tys. szerokość robocza od 3,80 do 4,20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

W takiej kwocie to już śmiało można szukać zachodniej używki, dużo lepsza jakość całej maszyny i części tez pewnie lepiej dostępne od polskich wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-aneta-26    1

te używki zachodnie mają po kilka lat albo i więcej i nie wiadomo co się tak naprawdę kupi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil84    3

Dziewczyno nie zawracaj sobie głowy jedną karuzelą. Ciężkie na podnośnik i dużo jeżdżenia ja mam z famarolu grabi czysto ale c 360 na zawrotach podrywa przód. Gdybym dziś kupował to tylko 2 karuzele. A części we wszystkich takie same większość polskich i zachodnich przekładnie comera a poza tym nie ma się co psyć chyba że łapy pogniesz. Dobrze się zastanów kupujesz na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-aneta-26    1

 1 łąka jest za wąska na 2 karuzele . Zgrabiarka karuzelowa 1 wirnikowa najlepiej ok. 4 m. chce.

z tych firm które są na rynku polskim i ztym na zachodzie która najlepiej grabi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207
Napisano (edytowany)

Kverneland 9443, 200kg lżejsza od Samaszu. 500kg masy własnej,  palce Duo tylko cena pewnie 18-19tyś zł netto.

Edytowano przez chuck00

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-aneta-26    1

miałam możliwość kupić nie daleko mnie ale za późno ktoś inny ją kupił. Mam też pługi 3 

firma vicon nie ma nic wspólnego kverneland ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Ja mam starego claasa model ws320s maszyna juz kilka lat ma ale ładnie grabi, jak narazie nic więcej mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ChiquitaB
      Witam. Stoję przed wyborem wyposażenia do obory oraz ruszt dla krów mlecznych.
      1)Ogólnie jakieś opinie o rusztach danych firm?  Oglądałem ruszta firmy lokenberg i państwo bardzo chwalili je chociaż nie pytałem o cenę to podobno nie są tanie ale krowy na nich bez problemu okazywały ruje i komfortowo się poruszały. Mam nadzieję że poznam opinie o rusztach innych firm oraz czy krowy bez problemu się obskakują bo podobno przy niektórych jest problem.
      2)Szukam również rozwiązania na poidła, otóż lepsze jest zamontować podgrzewane z elektryką przy poidle czy np. wymuszony obieg i grzałkę wpiętą w instalacje?
      3) Kurtyny oglądałem z arntjena taka jakby plandeka zwijana oraz z poliwęglanu chyba z jfc i tu bardziej podchodzą mi te z poliwęglanu bo jednak więcej światła przepuszczają
      4) Ogrzewanie na hale . Podłogówka czy lepiej nagrzewnica?
      5) Mieszadło do gnojowicy i tu jestem zielony. Lepiej na stałe czy np takie zawieszane do ciągnika. Nie orientuję się w ogóle w cenach tego typu urządzeń. Szambo ok 500m3 taka S slalom
      Na razie to tyle, chyba że coś mi się przypomni. Fajnie by było jakby ktoś podał swoje spostrzeżenia w temacie oraz różnych producentów danego sprzętu który się sprawdza i nie ma z nim problemu
    • Przez Krzys375
      Witam, 
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze kompresora nie mam za dużo pieniędzy przeznaczonych na ten cel i tego nie ukrywam max 1300 zł. 

      Znalazłem 2 sztuki które że tak powiem wpadły mi w oko: 

      http://allegro.pl/bass-polska-sprezarka-kompresor-100l-zestaw-olej-i7151762042.html 

      http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-tagred-100l-2t-8w1-separat-gw-i6023550660.html 

      A może ktoś posiada kompresor 100 l bądź ma doświadczene z innym który można polecić. 

      Kompresor będzie głównie do pompowania kół, klucza pneumatycznego i do malowania pomieszczeń farbą białą ( pomieszczeń gospodarczych) 

      Proszę o pomoc
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Planuje kupić zgrabiarke karuzelową i chciałbym zasięgnąć opinii na temat tych dwóch firm. Będzie używana głownie do siana ale też do zielonej trawy.
    • Przez roqwor5
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 279/1. Mam problem ponieważ nie wiem jak założyć siatkę. Szukałem czegoś na internecie niestety nie znalazłem. Może ktoś opisze jak powinno to wyglądać lub najlepiej zrobił zdj już z założoną siatką. 
      Druga sprawa to dobór siatki. Jak odpowiednio dobrać wielkość siatki do tej prasy? Jakich producentów siatki unikać, a kogo polecacie? 
      Dzięki z góry za odzew ;] 
    • Przez damianoooo
      Witam Planuję zakup przyczepy mianowicie Mengele lub krone titan. Mam pytanie odnośnie która z przyczep jest lepszym wyborem dodam, że oprócz sianokiszonki woziła będzie jeszcze kukurydzę łąk mam około 18 ha. Mam pytanie również na temat rozdawania paszy z pryzmy mam wycinak szczękowy lecz aktualny budynek nie pozwala na wóz paszowy. Jak to jest z rozdawaniem jej ręcznie z wyciętej kostki słyszałem, że lepiej niż z bel ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj