michnik12

Ilość punktów smarowania w kr 125

Polecane posty

michnik12    1

Witam ile jest punktow smarowania w krone kr 125 bo w swojej znalazłem tylko 2 a nie wiem czy są to wszystkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseBizon    9

4 są przy zawiasach i lozyskach klapy, na silownikach też są popatrz uważnie na wszystkie łożyska na pewno zauważysz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kip
      Witam. Wczoraj w mojej renówce 103.54 zapaliła się kontrolka od smarowania silnika i kontrolka jak przypuszczam od zapchanego filtra powietrza. Dziwi mnie to że zapaliły się jednocześnie. Jak odłączę przewód przy czujniku ciśnienia oleju to kontrolki gasną jak przy przepływomierzu to się świecą. Czy to oznaka zużytej popy olejowej czy trzeba robić szlif wału. Zaznaczę że osie dzieje na rozgrzanym oleju. Olej był wymieniany około miesiąc może 2 miesiące temu (turdus). Wcześniej takich objawów nie zauważyłem, a po wymianie było odśnieżanie i inne prace. Kontrolki zapaliły się niedawno i gasną prz ok 1200 obrotach nie wiem dokładnie bo obrotomierz minie działa. Miał ktoś taki przypadek. Może to filtr oleju, czujnik.
    • Przez Nathir
      Witam
       
      Mam opryskiwacz 2500 l z komputerem.
      Jak zmierzyć ilość wody wlanej do niego?
      Podwórko mam nierówne, skali nie ufam.
      Szukam czegoś jakby wodomierza, ale przeczytałem, że dokładność jego wskazań mocno zależy od przepływu.
      U mnie ciśnienie w kranie mocno się różni zależy od tego co sąsiedzi robią.
       
      Zwykły wodomierz za parędziesiąt złotych wystarczy?
      Są może jakieś dedykowane urządzenia do takiego zastosowania?
    • Przez hus2431
      Przygotowałem projekt swojej obory wolnostanowiskowej. Ile bydła mięsnego mogło by się zmieścić do obory o takiej wielkości i ile dałbym rade utrzymać na 17ha?
       
      Projekt:



       
    • Przez wielkopolska02
      Hej chciałbym hodować krowy rasy SM, LS. Będą one cały rok na pastwisku. Ale nie wiem ile moge mieć ich na 1 hektarze? Będą one dokarmiane całorocznie (paszą,sianem,kiszonką).
    • Przez TwojaBabcia
      Witam
      Jaka ilość oleju silnikowego wchodzi do ursusa c385 by była prawidłowa na bagnecie. ?
      Pytam ponieważ u mnie według mojego bagnetu prawidłowy stanu oleju wynosi 15 litrów. po wymianie 
      Mechanik mówi że to o wiele za dużo , i mam dylemat, i chciałbym spytać  się innych użytkowników c385, jaka jest u nich odpowiednia ilosc oleju silnikowego.  
      Pozdrawiam Artur 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj