ursusc335m

[Kupię] Obsypnik do ziemniaków podlaskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba9449    36

Posiadam 3 rzędowy w średnim stanie ale do uratowania, okolice Białegostoku, oddam po cenie złomu.


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez grzesiekdzi
      Witam. Kupię pługi kverneland 3 lub 4 Vario. Na zabezpieczeniu resorowym. Podlaskie. Najlepiej w oryginale. 
    • Przez marekpieg1234
      Witam. Potrzebuje wiedziec ile wziasc za wypozyczenie maszyny jednorzedowej bomet powiedzmy za 10 arow. Mam klientow traktor ich a wiec wypozyczenie tylko maszyna
    • Przez tropt
      Witam, koledzy chciałem zapytać was o poradę, jednak wcześniej opis który jest niezbędny do udzielenia jej. W ubiegłym roku wybudowałem przechowalnie na ziemniaki, wykopki już rozpoczęte, zaczynam usypywać pryzmę, widoczna na zdjęciu - będzie to ok 25 m x 12 m x 3 wysokość. Kanały nawiewowe przebiegają wzdłuż przechowalni - na odcinku 25 metrów jest ich dokładnie 10, każdy z wentylatorem strumieniowym o mocy 1,5 KW, kanały zatkałem przed skrzyniopaletami które odgradzają pryzmę od wolnej części przechowalni po to by wentylowały lepiej pryzmę, dodatkowo każdy wentylator ma osobną budkę na zewnątrz skąd czerpie powietrze ( i dziurę u góry ściany - widoczne na zdjęciu  skąd może robić obieg wewnętrzny po zamknięciu "budki" w suficie są wywietrznik 8 sztuk fi 25 cm. wentylatory mogę ustawiać na czasówkach - 8 programów na każdy osobny wentylator  ( rożne dni tygodnia pory włączania itp ) obecnie ustawiłem 3 przedmuchy 2, 4 i 6 w nocy po 15 minut żeby schładzać trochę pryzmę. i tutaj pytanie  jak to ustawić, na jakie godziny, czerpać powietrze na obiegu wewnętrznym czy zewnętrznym ? nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, w ubiegłym roku sypałem po kontach małe pryzmy bez wentylacji i wszystko rosło, chciałbym oszczędzić sobie tej pracy. dzięki za wszystkie rzeczowe porady 

    • Przez jacekkaskader
      Witam szukam pomocy mam do rozwiązanie kilka zadań na zaliczenie modle R.16 a powiem szczerze za dużo na zajęciach nie byłem i poszukuje kogoś kto by mi rozwiązał te zadania oczywiście za opłatą nie znacie  może kogoś kto by mógł pomóc ?odp poproszę na najlepiej na priv Pozdrawiam
      pr_t_rol_1_2012.pdf
      Projekt blojlerz.doc
      projekt opas bydła II.doc
      PRZYKŁADOWE ZADANIE EGZAMINACYJNE - mieszanka.pdf
      Ziemniaki skrobiowe późne - zadanie.pdf
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj