News
Arturo1610

Posiadacze Mccormick mtx xtx o mocy od 120 do 150 km z roku od 2007-2013 proszę o pomoc.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arturo1610    1
Witam. Szukam posiadaczy wyżej wymienionych ciągników bo mam kilka pytań odnośnie rury wydechowej A mianowicie jej konstrukcji. Posiadam ciągnik z nieoryginalnym wydechem A chciałbym zrobić coś na wzór oryginalnego tylko nie mam skąd podpatrzyc jak to powinno wyglądać 😁 jeśli ktoś posiada takie ciągniki i chciałby pomóc to zapraszam 🙂

koralgol18    0

weź sprawdź czy czasami case mx niema tak samo zbudowanego wylotu jak mccormick bo konstrukcja prawie ta sama a dostępność case większa

Arturo1610    1
niestety mccormick tylko do 2006 roku miał wydech jak case mx A te nowsze miały inny i właśnie mnie interesuje ten nowszy od modeli które już miały czarne podwozie

Wiadomość z agroFakt.pl

Arturo1610    1
nikt nie posiada takiego ciągnika żeby pomóc? tyle mccormickow na af A nikt się nie odzywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez McCormickXTX
      Witam. Mam problem ze swoim MC XTX 185 2008r
      . A jest on taki ze jak podnośnik mi podnośi do góry to pokazuje mi odrazu 110% jak opuszczam to raz odrazu na 0% a raz opuśći to jeszcze jest 110%. Podnośnik chodzi a tak na panelu świruje? W innych widziałem że świeci się kontrolka taki jak by radar nie wiem czy on pokazuje położenie wysokośći cz co Takie D))) przewrucone z takimi paseczkami u mnie to nie świeci. I tak nie wiem. Mamy go lepiej jak rok. Niby reszta chodzi wporzadku. Przerobił już z 900mtg. tylko szarpie troche jak przeżucam połuwki z 4-5. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam:)
    • Przez Pawel0418
      Witam,chciałbym się zapytać na co zwrócić uwagę przy zakupie zetora 7745 bo mam na oku już 4 egzemplarz tak ze chciał bym o rade.

• Przez audi80b4
      mam taki problem w mojej forterze pali mi cały czas bezpiecznik F6 jest on od prawej przedniej i prawego tylnego światła pozycyjnego i lampy pojedynczej tylnej tej na dole, co wsadze nowy bezpiecznik włacze światła i buch pali, jaka może być przyczyna bo nie mam pomysłów
    • Przez Saper95
      Witam.
       Mam problem z deutz fahrem. A więc podczas zmiany biegów(nie zależnie z którego na który) po wciśnięciu sprzęgła zanim zmienię bieg ciągnik bardzo szybko zwalnia.  Czego może to być. przyczyna? Z góry dziękuję. Dodam jeszcze że teraz wyskoczył mi błąd 14 i kluczyk
    • Przez Cezar81
      Witam zastanawiam się na d zakupem Same Rubina 150 - na oku mam https://www.olx.pl/oferta/same-rubin-150-tuz-sprowadzony-orginal-CID757-IDym3Tq.html
      na co zwrócić uwagę głównie , może ktoś podzieli się doświadczeniem z tym ciągnikiem
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj