News
tiger2911

Case 4230 -Nie działają biegi po rozgrzaniu ciagnika

Polecane posty

tiger2911    0

Jestem od niedawna właścicielem takiego ciagnika i pojawil sie problem gdy zagrzeje się olej w skrzyni ciagnik staje i nie działają biegi.

Zmieniłem olej w skrzyni i nie ma zadnego rezultatu prosze o pomoc.

GDY OLEJ W SKRZYNI JEST ZIMNY WSZYSTKO JEST W PORZADKU 

andrzej78    77

Więcej danych : skrzynia 8+8( z rewersem ), czy 16+8 ( z pólbiegami) , czy z pełzającymi?  " nie działają biegi" - a można jaśniej ..

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dymo2000
      Mam problem z przyspieszaczem który nie chce mi się załączyć w CASE 4230. Słychać jakby chodził zawór przy przełączniu przyciskiem. ponadto przy dobijaniu belki w rolce wałek samoczynnie stawał. Czy ktoś wie co mogło się stać? Czy ktoś wie może gdzie znajduje sie zawór od przyspieszacza. przeszukałem juz cały ciagnik i nie mogę go znaleźć.
    • Przez zyga100
      Witam
      Mam problem w valtraku 8550 hi tech, problem dotyczy półbiegów. Zdarzyło sie to podczas jazdy a mianowicie jechałem na biegach szosowych na czwórce i na trzecim powershifcie nagle zgasła lampka sygnalizująca półbieg, który był  załączony i ciągnik stanął po chwili lampka od pierwszego półbiegu zaczęła migać jakies 15 sekund i samo przełączyło na drugi półbieg i nie można teraz przełączyć na 1 ani 3. po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu miga lampka od 1 półbiegu i za około 15 sek załącza sie drugi bez mozliwości przełączenia i chodzi tylko na 2. po odpaleniu w czasie tych 15 sekund daje się przełaczać normalnie półbiegi lecz tylko kontrolki od półbiegów się przełaczają a i tak ciągle załączony jest drugi. Miał ktoś może podobny problem? pozdrawiam i czekam na odp
    • Przez artur1295
      wiecie moze do czego to sluzy jest to case 4230
      to znajduje sie z tyłu za prawym kolem 

• Przez andrzej1000
      Witam,
      mam problem z  półbiegami w Case 885XL - ciagnik jest po wymianie sprzęgła ( i regulacji).
      Po wrzuceniu biegu ciągnik nie jedzie. Prawdopodobnie jest problem z półbiegami lub ze sprzęgłem hydraulicznym
      Proszę o odpowiedź co może być przyczyną? 
      I jeszcze jedno pytanie - z której pompy są zasilane półbiegi?
    • Przez krzysiekmerc
      Witam mam problem z półbiegami. Pierwszym i czwartym. Drugi i trzeci półbieg przełącza w porządku a także przestał przełączać biegi terenowe i szosowe (żółw, zając). Jak wyłączę zapłon i zgaszę ciągnik i przełączę na pierwszy albo czwarty półbieg i uruchomię ciągnik to będzie pierwszy albo czwarty półbieg ale z chwilą przełączenia na drugi albo trzeci półbieg będzie przełączał tylko drugi albo trzeci, a na biegi żółw zając nie reaguje w ogóle, pozostaje na zającu... Proszę o pomoc jeżeli ktoś zna przyczynę problemu
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj