kamil14851

Case 585 XL - Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil14851    4

Być może był już taki temat ale nie mogłem znaleźć świeżych informacji na temat Case 585 xl bez przedniego napędu. Zastanawiam się nad kupnem takiego traktora , miałby zastąpić ursusa 360. Jakie macie opinie na temat tych traktorów, jaki jest koszt zakupu takiego traktora żeby nie przepłacić . Na co zwracać uwagę ? Jakie są najczęstsze usterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Do czego ma być wykorzystywany ten ciagnik ? Jeżeli do podstawowych prac na polu to pomyśl o czymś mocniejszym  4x4. Wiecznie nie będziesz robił tym samym sprzętem. Ogólnie koszt zakupu  takiego Case nie mały , naprawy  - x5, mocy troche więcej , komfort - dużo lepszy , ale biegów mniej ( 8+4R) i rozłożone w wiekszym zakresie prędkości - czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil14851    4

Traktor był by wykorzystywany głównie w opryskiwaczu, rozsiewaczu nawozów i siewniku. Do cięższych prac jest Zetor 8111. A ile można dać za taki traktor? Lokalny handlarz ma taki dopiero sprowadzony jeszcze go nigdzie nie ogłaszał i woła za niego 27 tyś. Jak narazić jest w nim stacyjka do wymiany i jakoś tak sprzęgło wysoko bierze w nim i jak wrzucasz bieg z 3 na 4 czy z 4 na 3 jest taki lekki opór miedzy 1i 2 nie ma czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Miałem i sprzedałem. Właśnie ze względu na małą ilość przełożeń, zbyt duża różnica między biegami polowymi i szosowymi no i lewarki po lewej stronie. No i wolno podnosil ale te modele podobno tak mają. A tak to fajny ciagniczek, szybki,  kabina komfortowa,zwinny, zawracal prawie na miejscu. No i u mnie nie działał ten polbieg elektryczny, sprawdź go. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

@matisz To że wolno podnoszą to rzeczywiście większość tak ma, miałem 644 to wolno podnosił. Teraz mam 856xl też wolno podnosi, aczkolwiek troche szybciej niż 644 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

Mam 585xl tylko z przednim napędem i chwalę sobie. U mnie chodzi w talerzówce, gruberze i pługu. Na rozgrzanym oleju faktycznie trzeba troszkę dać gazu i wtedy idzie oki. Na dobór biegów nie narzekam bo są półbiegi ale bez nich to trochę mało biegów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

Witam ,jakie filtry powietrza przychodza do tego case bo nie mogę dobrac ostatnio załozylem fitr AM 430  bez srodkowego  zakladał ktos taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj