polan

Rauch Axis 20.2/30.2 czy Amazone za-v?

Polecane posty

polan    0

Cześć witam.

Stoję przed wyborem Raucha axisa 20.2/30.2 z wagą i/lub emc albo amazone za-v. Nie wiem za bardzo co wybrać rauch na fullu jest prawie 5 tyś droższy i nie wiem też jak w praktyce sprawdza się emc, z drugiej strony słyszałem, że amazone ma lakier do d*py. Fajnie byłoby pogadać z praktykami, a nie tylko z handlowcami.

 

Pozdrawiam, Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polan    0

axis m 20.2 emc + waga, quantron a, telimat, 2300 litrów, zmienna szerokość na klinach varispread vs 4, sterowanie zasuwami dozujacymi elektryczne, plandeka i drabinka. Cena 55 tyś netto bez wagi/emc jest w granicach 50 tyś na tym samym wyposażeniu.

5 minut temu, Bartek933 napisał:

Są dwa prawie identyczne tematy, poszukaj

Dzięki za odpowiedź, poczytałem trochę i dyskusje nie są na temat rozsiewaczy, które mnie interesują, a jeśli już coś jest to nie ma odpowiedzi, które rozwiałyby moje wątpliwości. Czołem.

Edytowano przez polan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Tam mogłeś zapytać, nie że się czepiam czy coś ale później jest multum podobnych tematów. Czołem


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Też racja, ja w istniejących tematach upatruje tego że wszyscy co się tam wypowiedzieli dostają powiadomienie o nowej treści. Także wybaczycie moje wtrącenie 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jest wiele tematów ale o amazone za-m. Za-v to zupełnie inna maszyna, wiele wad z za-m ma poprawione i malowanie znacznie lepsze.

W Amazone można wziąć limiter elektrycznie sterowny więc wysiew graniczny będzie precyzyjniejszy bo ma regulacje wysokości a nie tylko włącz/wyłącz.

Rauch na isobus jest znacznie droższy od amazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiorek    18

Witam,

Minęło trochę czasu od Twojego pytania.

Jaki wybrałeś rozsiewacz i czy jesteś z tego wyboru zadowolony ?

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
    • Przez witekjamrozy
      Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy, Bogballe L2 pojemność 1600 l, Amazone ZA-M 1201 lub podobne. Szerokość rozsiewu 15m, wyposażenie to komputer z czujnikiem na koło, wysiew graniczny. Proszę o informacje na temat dokładności wysiewu, precyzji ustawienia dawki, jakości wykonania, "mielenia" nawozu przez mieszadło.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj