Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DariuszRobertWasilewski
      wycinka drzew nie wiedząc gdzie granicą

Woj lodzkie
      Lodzkie
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez pudło
      Sprzedam przyczepę na tandemie , wywrotka na da siłowniki , tylna burta otwierana hydraulicznie . Przyczepa zarejestrowana , ważny przegląd i oc.
      Kupiona przeze mnie dwa lata temu pod konkretną robotę (która niestety nie wypaliła) . Użyłem ją tylko raz . 
      Chętnie zamienię na mniejszą z dopłatą dla mnie.   https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-tandem-wywrotka-CID757-IDz75Lt.html

• Przez Katarzynka
      Witam,Sprzedam młode Koguty Liliputy i mieszańce.Koguty zdrowe i odrobaczone .Większość z 2018 roku.Więcej informacji na priv . Możliwa również wymiana na kury. Cena 20 zł za sztukę .Województwo Mazowieckie  okolice Płocka.   

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.