Rolnik117

Hydrauliczne poziomowanie belki polowej Biardzki

Polecane posty

Rolnik117    1

Witam posiadam opryskiwacz biardzki 1000l 15metr stabilizacja mechaniczna jest do niczego chciałbym założyć samopoziomowanie hydrauliczne ale liczą sobie 900zl nie wiecie jaki samemu kupić siłownik i to przerobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    224

Na olx wiszą ogłoszenia po 9 stów, ja dałem za hydraulikę 350, trzeba było sobie tylko porobić mocowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    224

10cm skoku nawet jest wystarczające, nie zapomnij o regulowanym zaworze dławiącym w obie strony

Edytowano przez kellyq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

otóż to a moglibyscie wstawic jakies zdjecia po przerobkach ? bp biardzkie dobre opryskiwacze w miare tylko ta wada z ta stabilizacja belki to masakra jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj