Marcin70707

Kod lakieru Ursus C-360 3p

Polecane posty

Marcin70707    0

Witam. Chc臋 od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszed艂 z fabryki w 1988馃槉. Dlatego potrzebuje kod贸w lakieru bloku i blach. Gdyby kto艣 m贸g艂 mi je udost臋pni膰 by艂bym bardzo wdzi臋czny馃槉. Szukam r贸wnie偶 szablonu to namalowania napis贸w na masce. Bardzo prosz臋 o kontakt je艣liby kto艣 mia艂 b膮d藕 te偶聽prosz臋 aby kto艣 mi poda艂 wymiary napis贸w i jak by艂oby najlepiej je wykona膰聽偶eby wygl膮da艂o to estetycznie a nie "w miar臋". Serdecznie pozdrawiam 馃槉馃槉馃槉

20190424_150811.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mikua    119

Oryginalny kolor to bahama yellow FSO

Autorenolak聽聽f208, po tym numerze dorobi膮 Ci w lakierni akryl czy poliuretan聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Adi96    1848

1988 By艂y naklejki nie napisy a tu wida膰 偶e te jeszcze oryginalne,nie ma oryginalnego koloru RAL nikt go nie zna dobierzesz z swoich blach tak samo jak膮艣 cz臋艣膰 z bloku,b臋dziesz mia艂 oryginalny kolor

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mikua    119

Oryginalny FSO 208, identyko z c3603p z 88r聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Adi96    1848

Tak,F-208 najblizej jest orygina艂u prawie to samo ale nie ma potwierdzenia jakim kolorem malowano.By膰 mo偶e z FSO ale nie ma na to dowod贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wydaje mi si臋, 偶e na pewno malowali renowacyjn膮. Ja mia艂em w wiaderku bez naklejek farb臋 oryginaln膮, ale si臋 zepsu艂a i ojciec wywali艂. W SKR czy PGR to pe艂no tego mieli wi臋c st膮d si臋 bra艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie da si臋 dok艂adnie odwzorowa膰 tego odcienia na blachach sam osobi艣cie w paru mieszalaniach by艂em i jest po prostu problem. Dobry lakiernik mo偶e by co艣 dobra艂... Z reszt膮 co ursus to odcie艅 inny , s膮 dwie opcje moim zdaniem RAL1007 lub RAL1006 . JA osobi艣cie swojego maluje proszkowo w ral 1006 i moim zdaniem jest to ten kolor co masz na swoim 3P . Reszt膮 to bez problemu ko艂a 1015 A blok 7035 .聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Adi96    1848

Nigdy si臋 nie pomaluje w 100% jak zjecha艂 fabryki zbli偶one b臋da w du偶ym procencie ale 100% nie da si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez pablo21
      Ostatnio przegl膮da艂em katalog cz臋ci z Grene i widzia艂em pomp臋 hydrauliczn膮 do c-330 wzmocnion膮 czym ona r贸偶ni si臋 od zwyk艂ej, jaki ma wydatek, i co da jej za艂o偶enie w ciapku(b臋dzie szybciej podnosi艂?)

      Od kiedy to si臋 pisze p膮pa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orgina艂 zadbana narazie nie sprzedaje ale ch臋tnie zamieni臋 na co艣 wi臋kszego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozwa偶臋 r贸偶ne propozycje jak nikt si臋 nie zg艂osi to na wiosn臋 b臋dzie na sprzeda偶.Zdj臋cia w mojej galerii.
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie

    • Przez damianop85
      Witam,
      w moim Agroplusie pojawi艂 si臋 b艂膮d M9, plus kontrolka stop, prosz臋 o informacje co mo偶e by膰 przyczyn膮 , gdzie szuka膰 rozwi膮zania?
    • Przez Jontek
      Pilnie kupi臋 do TURa do c 4011, C360 艂y偶k臋, wysi臋gnik, hydraulik臋. Mocowanie mam w艂asne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najni偶sza.
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj