rolnikus21

Kupię beczkowóz 12000-14000l

Polecane posty

rolnikus21    1

Witam kupię beczkowóz około 12000-14000l. Najlepiej od pierwszego właściciela i w bardzo dobrym stanie technicznym. Interesują mnie zadbane beczkowozy ponieważ chcę kupić do siebie. Rozważę każdą propozycje.

Edytowano przez rolnikus21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikus21    1

Sprawdzam systematycznie te strony już od kilku miesięcy ale nie mogę trafić na coś ciekawego dlatego też tutaj napisałem.

Edytowano przez rolnikus21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Panowie beczkowoz chodzil na jesieni bez zarzutów, zima musiałem wywieźć troche gnojowki lalem gorącom woda pompa puściła i włączyłem walek i tak.jakby wylatywal z niej lod i tak pukal , ale przestał i wywiozlo sie dobrze. Dzis wywiozlem jedna beczke i juz gdy ja wypuszczalem to mialem lekko.slabawe ciśnienie a juz drugą beczke ledwo zaciągla . Odkrecilem dekiej i okazalo sie ze lopatki sie nie zastaly i sa w dobrym stanie co robić? Dodam ze beczka jest w miare nowa, 5 lat. Pompa próżniowa. Zalaczam zdjęcia.


    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania beczkowoz Eckart 7000l duże balonowe koła , górny zaczep , wałek w komplecie , - Cena 17 000
      Sprzedam również Paszowóz Trioliet 2-1200 , 2 slimaki 12m3 , stan dobry , ślimaki zregenerowane,waga sprawna , wałek w komplecie , wysokość 2,5m  Cena 26 000
      Więcej informacji proszę pisać 
    • Przez zetek123
      Koledzy pomóżcie. Mam problem z pompą od beczkowozy, mianowicie kilka dni temu podczas pompowania pękła łopatka i zablokowała pompę, aż zadusiło ciągnik. Po rozebraniu i wymianie łopatek na nowe pompa wcale nie chce ciągnąć. Jaka może być przyczyna, czy nowe łopatki muszą się dotrzeć, czy coś pękło?
    • Przez oaxis3333
      witam posiadam beczkowóż na spółkę zakupiony przez rodziców sąsiada i moich teraz ten sąsiad nie chce mi go dac do uzytku bo mówi ze moze jedynie go odkupic albo odsprzedac bo nie chce spółek co zrobic aby on mi go wydał do użytku bo sam uzywa go 
    • Przez romi
      Stan bardzo dobry.Cena do negocjacji.Tel 89 6451928.
      Link https://www.olx.pl/oferta/beczkowoz-pomot-chojna-6700l-CID757-IDuBb0b.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj