News
Marcin9908

Co należy zrobić by stać się członkiem PFHBiPM?

Polecane posty

Marcin9908    1

Witam; z racji,  że nie znalazłem aktualnych informacji o członkostwie w PFHBiPM, chciałbym zapytać, jakie wymogi należy spełnić, ile należy posiadać krów mlecznych itp.. Proszę o odpowiedzi osoby które są członkami lub które wiedzą jak to wszystko wygląda. Pytam ponieważ, chciałbym mieć oborę pod oceną. Za wszystkie odpowiedzi i rady z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Departament    239

Telefon we wsi wyłączyli czy internet służy ci tylko do oglądania gołych bab i numeru do swojego oddziału federacji znaleźć nie potrafisz? 

MariuszE38    24

Musisz mieć 15 krów, przynajmniej w moim oddziale tak jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Mam problem z MF 1014 i nie mogę dojść z nim do ładu mianowicie od pewnego czasu ramiona tylne same się podnoszą do maksimum zaraz po odpaleniu ciągnika. Dźwignią ma wtedy opór i nie można ich opuścic. Po wyłączeniu dopiero mogę je opuścić. Ostatnio zrobiłem test z maszyna więc podłączyłem agregat ważący ponad 900 kg i ciągnik też go zaczął podnosić do maksimum mogłem go wtedy opuścić ale zaraz podnosił się spowrotem czy mogło si coś zaciac odpowietrzalem już na różne sposoby i nigdzie powietrze za bardzo nie leci tylko olej nawet. Podniosłem ramiona do góry zgasilem ciągnik odkrecilem wąż od siłownika żeby zobaczyć czy nie zaciąga powietrza ale wylatywal tylko olej.
    • Przez Paweł12
      Witam mam taki problem, że czujnik temperatury płynu chłodzącego po zapaleniu stacyjki nastawi się na punkt zerowy i nie chce wskazać temperatury, nawet po dłuższej pracy (Massey Ferguson 6270). Myślę że przyczyną może być niedziałający czujnik, ale nie wiem gdzie się znajduje? Z góry dziękuję.
    • Przez agrotechir
      tak jak w temacie,jestem zainteresowany kupnem krow rasy simental i chcialbym sie dowiedziec czy lepiej isc w simentala czy zostac przy hf
    • Przez Maikel1987
      Witajcie ,  może pomoże mi ktoś w ocenie i na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego traktorka ?  https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-agroxtra-4-57-95km-turbo-zetor-ursus-mf-fend-same-CID757-IDyFufn.html 
      Ogólnie u tego gościa 8 lat robił przy plantacji truskawek maszynami typu opryskiwacz lub rozsiewacz  nawozów . Mówi ze jest w stanie bardzo dobrym i wszystko  działa. W tym tygodniu ogłoszenie zniknęło ,  ale po 2 dniach się pojawiło. Gość mówił ze przyjechali zobaczyli i dali zaliczkę 500 zł i mieli brać ale się rozmyslili .  
      Da mi on rade np z trójkami plugami  w obrocie na średnio ciężkiej ciężkiej glebie ?  I np z agregatem uprawowo  siewnnym  2.5 -3 m ??  Na co patrzeć przy oględzinach ? 
    • Przez AdrianRolnik2004
      Witam  wszystkich forumowiczów mam problem z moim ursusem c335/c335m (ta sama hydraulika) a mianowicie przez 10 ostatnich lat po zgaszeniu ciągnika podnośnik opadał a gdy ciągnik był odpalony to podnośnik podrzucał narzędzie teraz stało się tak że gdy dźwignia podnośnika jest opuszczona na sam  dół to podnośnik i tak podnosi i nie chce opaść po prostu nie reaguje na dźwigienkę i jeszcze chciałbym prosić o wytłumaczenie do czego służą wszystkie te  dźwigienki na rozdzielaczu znaczy pierwsza jest do podnośnika a tamte dwie ?????? Nigdy tego nie używałem i chce się dowiedzieć bo może by mi się przydało proszę o rozpatrzenie przez forumowiczów mojej sprawy  no sezon się zbliża a ja nie mam sprawnego podnośnika dodam że mam zakupione tuleje do podnośnika uszczelkę na most pierścienie tłokowe oraz leżaki magazynowe rozdzielaczy (2) ZDU(zdjęcie dla uwagi )
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.