News
Cinkowski96

Sprowadzenie maszyny z Francji na zamówienie

Polecane posty

Cinkowski96    0

Witam, czy znacie kogoś kto sprowadza maszyny z Francji na zamówienie, które znalazłem na agriaffaires? Najlepiej z lubelskiego albo ewentualnie może ktoś się wybiera w najbliższym czasie po maszyny do Francji to chętnie się dołączę. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radan
      Nie odnalazłem podobnego tematu ale jeżeli jest to dajcie znać albo przenieście.

Potrzebna jest firma która wyprodukuje paszę na specjalne zamówienie.
      Chodzi głównie o nietypową konfigurację składników.
      Spore zamówienie więc fajnie by było gdyby taki producent miał wytwórnię z własną bocznicą kolejową.

Jeżeli ma ktoś dane takiego producenta to proszę o podanie kontaktu.
    • Przez aga19892010
      witam,potrzebuje pomocy.chce kupić prase  claas variant 180 lub nowszą do ok. 25 000 w polsce by coś od handlarzy znalazł a jak ich ominąć ?i samemu znaleźć i sobie przywieźć ,gdzie szukać ?na wszystkich stronach co sa dostępne to ceny zbyt wysokie drożej jak u nas-to w takim razie skąd biorą handlarze?
    • Przez kubox9876
      Witam chciał bym sprowadzić sobie kilka maszyn rolniczych z Francji jakie koszty transportu i na jakich stronach szukać ?
    • Przez Cinkowski96
      Witam, orientujecie się może jak to jest ze sprowadzeniem maszyn z Francji, a podatkiem u nich, bo wszędzie są w ogłoszeniach ceny netto. A Francuz chce wystawić exo de tva czyli VAT 0%. Czy ja muszę być wtedy na VAT-Eu? Obecnie nie jestem na VAT. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj