Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

JD 6030, Case 80 czy NH TD 5040 co byscie wybrali

Polecane posty

aster453    26

wiem że zaraz napiszecie mi że kiedys podobny temat załozyłem ale niestety nie mogę go odnaleźć wogóle jakoś dziwne to forum nie można znaleźć swoich archiwalnych postów.

 

Ale wracając do tematu co byście wybrali byłem gotów już wybrać NH TD5040 ale ostatnio wśród znajomych wystapił mały popłoch i gdzieś ktoś słyszał że to chińszczyzna i się gdzieś rozkraczył na drodze. Po za tym twierdzą że JD ma mniej elektorniki która jest wadliawa w case i NH czy to prawda a jesli tak to na ile. Z tego co wiem ceny sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

jakie wyposazenie mialoby byc w tych ciagniczkach? jakie bylyby zadania ktoregos z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalew    0

Rozumiem porównanie jx80 do td5040 ale napewno nie tych dwóch ciągników do JD 6030 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

chodzi o to że ceny sa praktycznie podobne ok 150 tys. do czego ma być orka wożenie obornika (tytan 8 lub warfarma tego tez jeszcze nie wiem) i ogólnie cięzkich prac w polu: agregat itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Stawiam na John Deere, ponieważ uważam ten traktor za najlepszy z tych co wymieniłeś. ;)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Porwonanie wogóle bez sensu. Jak JD ma podobną cene do NH to chyba sie zalamie. ;)


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Delaer NH chce za td5040 150 tys.

 

Delaer JD 6030 w podtsta. chce 26 euro więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Za 26 tys euro netto to możesz kupić co najwyżej johna z serii M... Ale na mostach w tym ciągniku będzie tabliczka made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie będzie Made in China...coś innego tam jest. ;)

 

26tys € 6130, nawet Basic nie kosztuje. 5080m compact/classic to tak.

Coś Ci dealerzy kręcą, a ten NH TD 5040, 150tys tak? Chyba go p*jebało. Za T5040 to tak, ale nie za TD.

Jacy to dealerzy?

A Case to jaki model?


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uzgodnionego mojego Case jx 80 za 132 tyś ;) Myśle że NH podobnie,a co do JD to nie wiem ale też mi sie nie wydaje że to taka cena :)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Też zakupiłem case tylko JX 90, właśnie czekam na odbiór ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

od 26tys € 6030 netto powiedział że 80 km, NH TD5040 za 150 tys. Brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze. No nie wierze, że taki wyczepisty traktor jak 6130 jest w podobnej cenie jak TD. Wybór jest prosty jak skrzynia w c360- ciągnik z Mannheim. :) Napisz mi proszę jeśli możesz, gdzie są takie ceny?

 

@Masseyek też drogo. ;)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

czemu piszesz że 6130 skoro jak pisze że 6030 (80 km), jeszcze nie wiem dokładnie ale jutro będę wiedział dokładnie model

 

 

A jednak to model 5080 M więc co jesli chodzi o porównanie z NH i CASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Widziałem na własne oczy na Gali w Szepietowie Made in China na przednim moście z resztą rozmawiałem ze sprzedawcą, który przy nim stał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Odradzam Case jx80 strasznie dużo pali, plus i to jedyny, że jest zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

A jednak to model 5080 M więc co jesli chodzi o porównanie z NH i CASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz 3 piszę, może teraz odpiszesz, gdzie bierzesz te maszyny? Nh jest baaardzo drogi.

Do tego porównania można dołożyć Agrofarma, a ostatnio na forum piszą o jakieś promocji. Chyba 11tys netto 410 eco line*0km, najuboższa wersja, ale lepsza od TD/JX)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Po raz 3 piszę, może teraz odpiszesz, gdzie bierzesz te maszyny? Nh jest baaardzo drogi.

Do tego porównania można dołożyć Agrofarma, a ostatnio na forum piszą o jakieś promocji. Chyba 11tys netto 410 eco line*0km, najuboższa wersja, ale lepsza od TD/JX)

 

 

Wytłumacz o co chodzi z Agrofarma ? Czy chodzi o ciągnik JD ? Jeśli chodzi o o NH to Tarnów (Agriculture) a JD Chempest czy coś takiego? A co powiesz na JD 5080 M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

no więc czy ktos może powiedzieć co jest lepsze JD5080M czy NH TD540 lub case JX80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deutz Fahr 310 eco line kosztuje te 111tys netto. Tak przynajmniej ktoś na forum pisał. NH bardzo drogi. :/ Mkę znam raczej z prospektów. @Adrianos ma 5080m, więc się go popytaj.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

no i nadal nie wiem co powinienem wybrać czy TD 5040 (podobno dobre gumy)za 127 tys. zł. netto czy jd 5080M za 26 tys (euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj