Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

JD 6030, Case 80 czy NH TD 5040 co byscie wybrali

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
aster453    24

wiem że zaraz napiszecie mi że kiedys podobny temat załozyłem ale niestety nie mogę go odnaleźć wogóle jakoś dziwne to forum nie można znaleźć swoich archiwalnych postów.

Ale wracając do tematu co byście wybrali byłem gotów już wybrać NH TD5040 ale ostatnio wśród znajomych wystapił mały popłoch i gdzieś ktoś słyszał że to chińszczyzna i się gdzieś rozkraczył na drodze. Po za tym twierdzą że JD ma mniej elektorniki która jest wadliawa w case i NH czy to prawda a jesli tak to na ile. Z tego co wiem ceny sa podobne

dexterek    83

jakie wyposazenie mialoby byc w tych ciagniczkach? jakie bylyby zadania ktoregos z nich?

zalew    0

Rozumiem porównanie jx80 do td5040 ale napewno nie tych dwóch ciągników do JD 6030 ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

aster453    24

chodzi o to że ceny sa praktycznie podobne ok 150 tys. do czego ma być orka wożenie obornika (tytan 8 lub warfarma tego tez jeszcze nie wiem) i ogólnie cięzkich prac w polu: agregat itp

kobra89    66

Porwonanie wogóle bez sensu. Jak JD ma podobną cene do NH to chyba sie zalamie. ;)

aster453    24

Delaer NH chce za td5040 150 tys.

Delaer JD 6030 w podtsta. chce 26 euro więc?

karolu    1

Za 26 tys euro netto to możesz kupić co najwyżej johna z serii M... Ale na mostach w tym ciągniku będzie tabliczka made in china

Oj chyba nie będzie Made in China...coś innego tam jest. ;)

26tys € 6130, nawet Basic nie kosztuje. 5080m compact/classic to tak.

Coś Ci dealerzy kręcą, a ten NH TD 5040, 150tys tak? Chyba go p*jebało. Za T5040 to tak, ale nie za TD.

Jacy to dealerzy?

A Case to jaki model?

Ja mam uzgodnionego mojego Case jx 80 za 132 tyś ;) Myśle że NH podobnie,a co do JD to nie wiem ale też mi sie nie wydaje że to taka cena :)

aster453    24

od 26tys € 6030 netto powiedział że 80 km, NH TD5040 za 150 tys. Brutto

Nie wierze. No nie wierze, że taki wyczepisty traktor jak 6130 jest w podobnej cenie jak TD. Wybór jest prosty jak skrzynia w c360- ciągnik z Mannheim. :) Napisz mi proszę jeśli możesz, gdzie są takie ceny?

@Masseyek też drogo. ;)

aster453    24

czemu piszesz że 6130 skoro jak pisze że 6030 (80 km), jeszcze nie wiem dokładnie ale jutro będę wiedział dokładnie model

A jednak to model 5080 M więc co jesli chodzi o porównanie z NH i CASE

karolu    1

Widziałem na własne oczy na Gali w Szepietowie Made in China na przednim moście z resztą rozmawiałem ze sprzedawcą, który przy nim stał...

wertus    0

Odradzam Case jx80 strasznie dużo pali, plus i to jedyny, że jest zwrotny.

Po raz 3 piszę, może teraz odpiszesz, gdzie bierzesz te maszyny? Nh jest baaardzo drogi.

Do tego porównania można dołożyć Agrofarma, a ostatnio na forum piszą o jakieś promocji. Chyba 11tys netto 410 eco line*0km, najuboższa wersja, ale lepsza od TD/JX)

aster453    24

Po raz 3 piszę, może teraz odpiszesz, gdzie bierzesz te maszyny? Nh jest baaardzo drogi.

Do tego porównania można dołożyć Agrofarma, a ostatnio na forum piszą o jakieś promocji. Chyba 11tys netto 410 eco line*0km, najuboższa wersja, ale lepsza od TD/JX)

Wytłumacz o co chodzi z Agrofarma ? Czy chodzi o ciągnik JD ? Jeśli chodzi o o NH to Tarnów (Agriculture) a JD Chempest czy coś takiego? A co powiesz na JD 5080 M ?

aster453    24

no więc czy ktos może powiedzieć co jest lepsze JD5080M czy NH TD540 lub case JX80

Deutz Fahr 310 eco line kosztuje te 111tys netto. Tak przynajmniej ktoś na forum pisał. NH bardzo drogi. :/ Mkę znam raczej z prospektów. @Adrianos ma 5080m, więc się go popytaj.

aster453    24

no i nadal nie wiem co powinienem wybrać czy TD 5040 (podobno dobre gumy)za 127 tys. zł. netto czy jd 5080M za 26 tys (euro)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      WItam. Planuje sprzedać ciągnik MTZ 82 TS i zakupić coś zachodniego. Interesuje mnie ciągnik o mocy 100km. Nie wiem czy lepiej kupić 4cyl + turbo czy lepszy 6cyl bez turbo który jak myśle miałby większy zapas mocy. Zastanawiam się nad dwoma maszynami: Case 5130 a Renault Ares 550 RX. Chciałbym usłyszeć kilka opini od osób posiadających takie ciągniki. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Czym różnią się te Case maxxtrack, magnum, pro i plus? Podobno są dobre tylko trzeba zwracac uwagę na pompe. A na co zwrócić uwagę w Renault? Jak ktoś chce sie przesiąść ze wschodu na zachód to jest sporo nowych rzeczy do wzięcia pod uwage. Ciągnik na 20h, staltech U170 4 skiby, agregat agrofactory 3,4m,  taleerzówka bomet 3,15m.  Wystawiłem już MTZ na olx i liczę że uda się poczynić jakąś zmianę. Czekam na odpowiedzi.

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.