Polecane posty

witam mam w planach wybudować halą stalowa 24x60 m i niewiem jaka odległość między domem a halą ma być aby mieć tą hale bardziej na oku a na podwórku nie mogę ponieważ nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Załóż alarm z czujkami ruchu tylko musi być szczelna zęby nic do niej nie wleciało lub wszedł kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie zagrożenia czyhają obecnie na zboża? jak właściwie wyznaczyć termin zabiegu T2? jaką ochronę zastosować, by zwalczyć choroby i zwiększyć plony? 
      Na te i wiele więcej pytań odpowiemy podczas specjalnej prezentacji online poświęconej ochronie liścia flagowego i podflagowego.
      Tylko na AgroFoto.pl: Ochrona liścia flagowego - nowa substancja czynna, nowe możliwości.
      Czwartek 10.05, godz. 20:00
      Poprowadzi Adam Szepiela, Ekspert ds. fungicydów w zbożach z firmy SYNGENTA
      Bądź tam razem z nami!
      Załóż słuchawki, usiądź wygodnie w fotelu i dowiedz się jak właściwie chronić liść flagowy i osiągnąć wysokie plony.
      Link do pokoju webinaryjnego: https://agrofoto.clickmeeting.com/ochrona-liscia-flagowego-nowa-substancja-czynna-nowe-mozliwosci
       


    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez yacenty
      Tylko na AgroFoto.pl specjalna prezentacja online:
       
      Skuteczna ochrona fungicydowa pszenicy ozimej już od siewu
       
      Już w czwartek 9.08, godz. 20:00
       
      Podczas webinarium odbędzie się QUIZ z nagrodami.
      3 osoby, które odpowiedzą poprawnie na zadane pytania, w najkrótszym czasie, otrzymają na testy po 1 litrze produktu Systiva®.
       
      https://agrofoto.clickmeeting.com/skuteczna-ochrona-fungicydowa-pszenicy-ozimej-juz-od-siewu

       
      Rośliny pszenicy ozimej narażone są na szereg chorób już na wczesnym etapie rozwoju. Infekcje w okresie jesiennym powodują, że roślina nie może się skupić na swoim rozwoju, który w tym czasie jest kluczowy dla późniejszych wysokich plonów. Co gorsza, jesiennych zabiegów ochronnych często nie można wykonać z powodu kapryśnej pogody.

      Jak zatem zapewnić pszenicy ozimej udany start i zabezpieczyć ją przed chorobami już od siewu? Jak zrobić to bez użycia opryskiwacza? Co zrobić, by pszenica lepiej zimowała i szybciej regenerowała się na wiosnę?
       
      Na te i wiele więcej pytań odpowiemy w specjalnej prezentacji online, którą poprowadzi dla Was ekspert z firmy BASF - Tomasz Cichocki. 
       
      Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną wyniki testów i badań przeprowadzonych przy użyciu produktu Systiva w ponad 90 lokalizacjach!
       
      Na tym wydarzeniu nie może Was zabraknąć.
       
      Usiądźcie wygodnie w fotelu, załóżcie słuchawki i skorzystajcie z najlepszych doświadczeń w uprawie pszenicy ozimej. 
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie musze odkwasic glebe bede stosowal wapno sypkie w ilosci 2-3 tony na hektar aktualnie na polach jest poplon na przyoranie i zastanawiam sie kiedy zastosowac wapno przed orką siewną ? możecie doradzic jak to zorganizowac?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj