TheXxKamilxX

Belarus 952 problem z podnośnikiem

Polecane posty

Siemka tak jak w temacie mam problem z podnośnikiem  a mianowicie po dłuższej pracy gdy olej się zagrzeje słabo podnosi,taki agregat talerzowy 1300 podniesie ale jak chce siewnik podczepić to drgnie na 50 cm i dalej nie chce. Naczytałem się trochę na ten temat bo nie jestem jedynym użytkownikiem tego ciągnika który ma lub miał ten problem,większość pisze że to zawór bezpieczeństwa z tyłu ciągnika obok rozdzielacza,wszyscy piszą że trzeba regulować ale nikt nie pisze jak to dokładnie zrobić i tu właśnie jesteście mi potrzebni.

Jeśli ktoś sie bawił z tym to proszę żeby mi krok po kroku opisać jak to zrobić bo nie chce czegoś zepsuć :) 

z góry dzięki za odp   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

Ten zawór jest ale z przodu przy pompie. On reguluje ciśnienie w układzie. Miałem to samo w zeszłym roku po wymianie problemu nie ma. Wygląda on tak. 

IMG_20190421_190846.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki jutro popatrzę jak z dojściem do niego  i może wymienię ale czy nie da się tego jakoś na razie wyregulować  trochę podkręcić  żeby chociaż na ten sezon jakoś poprawić podnoszenie ?? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

Jego się nie reguluje. Na twoim miejscu najpierw bym go wymienił. Jest to częsta przypadłość belarusow i pronarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gipek69
      Witam wszystkich forumowiczów. Czy Belarus 952.2 będzie wstanie współpracować z agregatem talerzowym Tolmet Tytan 250 zagregowanym z Poznaniakiem 2.5 . Czy jednak szkoda zrywać ciągnik?
    • Przez Delbeta
      Witam
      Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.
    • Przez grzegorz1988
      Witam.mam problem a wlasciwie pytanieczy  ktos z Was orientuje sie czy w belarusie 952.2 na wale korbowym powinny byc przeciwwagi czy nie?kilku specow pytalem i nikt mi nie potrafil konkretnie odpowiedziec.ciagnik 2012 rok pompa motorpal.
    • Przez gregory81
      Witam wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie EGR-u w Belarusach (tak zwana wersja 4) . Jak go się zaślepi to trzeba coś zmieniać w ustawieniach komputera? Może ktoś to już przerabiał.
    • Przez Kris946
      jaka może być usterka hydrauliki że podnośnik ramion albo je podniesie na maxa albo opuści na sam dol? nie mogę nim regulować swobodnie wysokości
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj