kubox9876

sprowadznie maszyn z francji

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubox9876    0

Witam chciał bym sprowadzić sobie kilka maszyn rolniczych z Francji jakie koszty transportu i na jakich stronach szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64

Musisz znać perfekcyjnie język i wiedzieć gdzie trzeba jechać bo na stronach to nic dobrego nie kupisz napewno nic tańszego niż już u nas ogólnie jeśli z językiem kiepsko i nie masz tam nikogo do kogo można by jechać na tydzień dwa żeby coś obejrzeć szkoda czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113
6 godzin temu, kubox9876 napisał:

Witam chciał bym sprowadzić sobie kilka maszyn rolniczych z Francji jakie koszty transportu i na jakich stronach szukać ?

Nauczyciele strajkują i dzieciaki nie dostały prac domowych na święta. Idź pobiegaj z psem albo skoś trawnik a nie piszesz głupoty w internecie.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mogę polecić Tobie pośrednika...na pv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    339
6 minut temu, Ywa napisał:

Mogę polecić Tobie pośrednika...na pv

A skad ten posrednik? Wyslij mi tez na pv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    339
8 minut temu, bobienko napisał:

@artek27 siwy z Ciechanowca ciągle jeździ na Francję po maszyny

A gdzie on ma plac z tymi maszynami? Masz do niego nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak wjeżdzasz do ciechanowca od strony perlejewa to pierwszw brama za cpnem po prawej.Ten co ma usługi rolnicze.numery nie mam.agrokomplex czy jakoś tak to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pele94
      Witam. 
      Mam takie pytanie czy ktoś z was korzystał z finasowania fabrycznego albo miał okazję się z tym zapoznać. 
      Mianowicie chodzi mi o zakup nowych maszyn rolniczych na Modernizację. Umowę z agencją mam już podpisaną lecz nie posiadam wystarczających środków na zakup maszyn (słyszałem że ta forma nie wymaga zabezpieczenia hipotecznego gospodarstwa a zabezpieczeniem są zakupione maszyny ) .  Słyszałem ostatnio właśnie o tej formie zakupu ale chciałbym się z tym bardziej zapoznać. A może macie jakieś inne propozycję związane z zakupem maszyn np: kredyt
      Czekam na wasze propozycję. Pozdrawiam  
    • Przez thomas015
      Witam, może mi ktoś wyjaśnić jak ARiMR liczy dobór maszyn na gospodarstwo?
      Mam 15 ha pola i np o jaki ciągnik się mogę starać?
    • Przez aga19892010
      witam,potrzebuje pomocy.chce kupić prase  claas variant 180 lub nowszą do ok. 25 000 w polsce by coś od handlarzy znalazł a jak ich ominąć ?i samemu znaleźć i sobie przywieźć ,gdzie szukać ?na wszystkich stronach co sa dostępne to ceny zbyt wysokie drożej jak u nas-to w takim razie skąd biorą handlarze?
    • Przez Famer21
      Witam, zapewne takie temat już istnieje, ale nie potrafię znaleźć jakiego sprawdzonego środka używacie do mycia maszyn?
    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj