News
TheJanekTV

Błąd w pryskaniu pszenicy ozimej czy nie?

Polecane posty

TheJanekTV    2

Witam. Wczoraj w pszenicy wykonałem zabieg regulacji dodam że samej. Planowałem w tym roku wjechać z regulacją i grzybówką osobno (grzybówka około 1.5-2tyg po regulacji) Pierwszy raz będę pryskał od grzyba i się dopiero uczę i tu stawiam pytanie. Czy nie lepiej było od razu zmieszać środek regulacji z grzybówką i zrobić od razu T1? Czy będzie miało to jakieś negatywne skutki z tego powodu że na grzyba pryskam później? Proszę o pomoc. Pozdrawiam ;)

TheJanekTV    2

A teoretycznie może ono wpłynąć na rozwój rośliny bądź całkowity plon? Chodzi mi czy nie za późno będzie grzybówka

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek2201    37

za 2 tygodnie na oprysk fungicydem to może być za późno jeżeli chodzi o choroby podstawy źdźbła. ja w czwartek robiłem regulację a dzisiaj fungicydem. Zawsze mieszałem te środki i robiłem jeden oprysk T1 ale w tym roku z uwagi na suszę robiłem osobno żeby nie przypalić jak rok temu.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karola443
      Mam problem z komputerem wyskakuje błąd E402 z sygnałem dźwiękowym. Co on oznacza i jak można to usunąć? Proszę o pomoc🙂
    • Przez x-men
      Witam. Chciałbym nauczyc sie czegos wiecej. Posialem pszeniczke odmiane artist z centrali. Obsada okolo 300 roslin siew 20. 09.2018.Wysiane 250kg polifoski6 i 3tony wapna. Ziemia 3 i troche 4klasy  Wyglada bardzo ladnie. Teraz prosze o podpowiedz w sprawie nawozenia. Na początku ruszenia wegetacji chcem podac saletrosan 26 200kg potem po okolo 1 miesiaca saletrzak 300kg. 

• Przez Grzeslaw1
      Witam. Posiadam fendta 311 92r. Mam problem z rewersem. Wyświetla mi błąd strzałkami 4 mrygnięcia przerwa 7 mrygnięć. A czasami obie strzałki święca ciągle wraz z przednim napędem. Wszystko to dzieje się na zimnym silniku. Po rozgrzaniu wszystkie problemy giną. Zwracam się z prośbą o pomoc. Może jakaś książka serwisowa. Podrawiam.
    • Przez rolnik0987654321
      Witam, posiadam new hollanda t6.140 z 2013 i po mrozach pojawił się błąd przy odpalaniu ciągnika pojawia się błąd 19010 i ikonka  prawdopodobnie od adblue  miał ktoś może podobną sytuację ?
    • Przez stanrol
      Witam. Mam problem z ciągnikiem. Zapala się błąd 4.1.45 który mówi że jest uszkodzony czujnik obrotów zębnika stożkowego. Czujnik wymieniony na nowy tzn sam środek, obudowa została stara bo trzeba olej spuszczać. Niestety błąd dalej się wyświetla,  od razu po przekręceniu zapłonu wchodzi w tryb awaryjny i wyświetla błąd. Bezpieczniki przejrzane nawet te w środkowym słupku, wtyczka od czujnika rozebrana,kable przejrzane na tyle ile się dało.  Co może być przyczyną.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj