Polecane posty

Wozzach    0

Witajcie, 

mam pytanie do PRAKTYKÓW o moc ciągnika NH t7.210 (edycja 2019, 165KM mocy znamionowej bez EPM, skrzynia Range Command).

Z tymi mocami w parametrach to jest zawsze jakaś ściema, różne normy, trudno porównać. Poza tym moc silnika to tylko jeden z parametrów składających się na realny uciąg w polu.
Chciałem zapytać użytkowników tego ciągnika, jakie szerokość robocze maszyn mogą z nim realnie współpracować.

Ja przymierzam się do kupna tego ciągnika, zakładając że będzie pracował z:
- pługiem obracanym AKPIL KM180 5 skibowym (szerokość orki 240-250cm)
- gruberem Mandam KUS 3,8 metra (gruber 2 belkowy, na ściernisku)
Pozostałe maszyny mają mniejsze zapotrzebowanie mocy, więc ich nie wymieniam.
Moje ziemie to głównie piaski, ale też ok 20% to gliny, gdzie jest czasem ciężko.
Da radę z tymi maszynami, aby utrzymać sensowne prędkości robocze nie zabijając ciągnika?

Proszę o informację wyłącznie osoby, które mają doświadczenie praktyczne z tym ciągnikiem. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d3mej98    0

Moim zdaniem da rade mamy t6070 jest troche mniejszy od tego i daje raze z vogelnootem 200cm zabioru 4skiby i gruber 2 rzędowy 3m daje rade bez problemu mamy średnie i cięzkie ziemie glina i górki 

Pozdrawiam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam54321    0

Witam moim zdaniem spokojnie sobie poradzi z tym pługiem znam te pługi tylko że ja mam km 180 Vario i case 170 koni sobie spokojnie radzi z agregatem też raczej nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj