krzysztoffo

czujnik w siewniku

Polecane posty

krzysztoffo    5
Witam.Czy ktoś próbował założyć do do swojego siewnika czujnik wysiewu skonstruowany przez siebie a jeżeli tak to w którym miejscu,i od czego .Zdałby egzamin czujnik zamontowany na listwie z rolkami wysiewającymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoffo    5
Podczas zasiewów czasami tak się kurzy, że nie widać siewnika a tym bardziej koła odpowiadającego za wysiew.Więc przydałby się czujnik pokazujący czy ono się obraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12343

Hahaha k**wa załóż sobie licznik od rowera będziesz widział czy się obraca. 😹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
53 minuty temu, krzysztoffo napisał:

Podczas zasiewów czasami tak się kurzy, że nie widać siewnika a tym bardziej koła odpowiadającego za wysiew.Więc przydałby się czujnik pokazujący czy ono się obraca.

sieje sie po deszczach i sie nie kurzy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Kółko z wycięciami na wałek i jakiś wyłącznik żeby go te wycięcia włączały i wyłączały i w kabinie  migająca lampka i po problemie Jeśli chodzi tylko o to czy sie obraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zxy
      .

       
    • Gość
      Przez Gość
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez Ppatryk01
      jak sprawdzić czujnik obrotów silnika w ciągniku Fendt 309ci
      model : g931970020042

    • Przez silver90
      Witam. Mam pytanie jak sprawdzić czy czujnik SBA jest sprawny , czy da się go zregenerować i kto sie tego podejmie.Czy są zamienniki tego czujnika?
      Z góry dziękuje za odpowiedz.
    • Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik same silver 90 i nie wiem jak działa czujnik sba. Jakby ktoś mi to wytłumaczył byłbym bardzo wcięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj