Polecane posty

rolnikus21    1

Witam. Chciałbym już pryskać na grzyba ponieważ widzę jego oznaki w pszenżycie lecz temperatury są różne nocami około 5 stopni albo mniej a w dzień ponad 15.

Mam zamiar pryskać tiltem turbo a nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. 

A na ulotkach od srodków nie pisze jaka musi być minalna temperatura do wykonywania zabiegu i przez jaki czas musi się utrzymać ta temperatura.

• Like 1

Bartek933    2776

Śmiało możesz pryskać, jest informacja na etykiecie

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Zakres stosowania fungicytów to od 5 do 25 stopni Celsjusza i lepiej gdyby było słonecznie ale im wyższa temperatura to środek lepiej działa 

Wiadomość z agroFakt.pl

rolnikus21    1

Czyli najważniejsze żeby było chociaż ponad 10 stopni jak pryskam. A jak na następny dzień będzie przymrozek to już nic nie przeszkadza ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mecha
      Ktoś kiedyś pytał o przechowywanie  ŚOR.
      Wystarczy zamknięta szafka z naklejką ŚOR i naklejka "nieupoważnionym wstęp wzbroniony" na drzwiach pomieszczenia, może być nawet stata lodówka.
      Magazyny są kosztowne i mają szereg wymagań do spełnienia.
      Opryskiwacz warto myć na stanowisku typu Biobed, lecz nie jest to wymagane (bynajmniej narazie)

• Przez MariuszKlim
      Witam.
      Mam ziemię orną ale wszystkie kawałki leżą na około 5 klasie. Wapno + magnez jesienią dawany, pole  miało przed 4.4Ph, ponad 2 tony sypane.
      Hoduję byki opasowa i potrzebuję dobrej mieszanki zbożowej która da radę na słabej glebie, żyto ozime mam posiane na paszę. 
      jakie odmiany z mieszanki zbożowej polecacie? oczywiście jeśli w tym roku popadają deszcze, bo na razie nie widać...
    • Przez Quadro
      Cześć,odrazu na wejściu pisze że jestem nowy i proszę o przeniesienie jeśli wybrałem zły dział.

Mam pytanie,jaka kupić najlepiej piaskarke do 1000 zł nową bądź używana,zależy mi na tym żeby była kabinowa,potrzebuje ją głównie do czyszczenia zacisków hamulcowych,ciekawią mnie te chińskie 220l ale z tego co czytałem to są straszne badziewia ale może na same zaciski dobrze się spisze?
      Sprężarka dopiero będę kupować jak już wybiorę piaskarke,pozdrawiam !

• Przez piotrek202127
      Witam
      Tak jak w tytule, jaką prasę kupić rolującą do 30-35 tys? Ważne żeby dobrze zbijała słomę, będzie pracowała prawdopodobnie z 82km ciągnikiem  lub 62km gdy 82km będzie zbierał bele.
      Prasa roczne robiłaby z 400bel (mało ale chcemy mieć swoją). Chciałbym by prasa była łańcuchowa lub walcowo-łańcuchowa. Głównie prasowałaby słomę (300bel słomy, 100 zielonki)

Z góry dzięki za pomoc

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.