majak

Fiat 680 dth

Polecane posty

majak    0

Pytanie do użytkowników Fiata - gdzie jest zlokalizowany czujnik świateł stop. Patrzyłem pod kierownicą, w obrębie pedału hamulca, ale nie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez winkelried
      Witam!
      Chciałbym zapytać o opinię na temat wyżej wymienionego ciągnika. Dokładnie chodzi mi o to iż znalazłem taki ciągnik do kupienia. Jego specyfikacja to model: Fiat Someca 800 DT, rok prod. 1969, przebieg 7000mth, 80 KM, pr\ypięty jest tur faucheux 855 z łyżką i krokodylem. Co sądzicie o takim ciągniku i tej ofercie??? Osobiście obawiam się trochę wieku tego traktora.
    • Przez deymonnn
      Mam schemat instalacji elektrycznej do fiata winner. Jeżeli ktoś potrzebuje pisać.
    • Przez pawel1982
      Witam.Posiadam Fiata 70-90 od niedawna i nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać wskażnika poziomu oleju oraz wlewu oleju do skrzyni biegów. Czytałem juz na AF podobne tematy ale u mnie nie ma żadnych śrub ani bagnetów do sprawdzania w tych miejscach jak niektórzy opisuja. Mam jeszcze jedna prośbę - jaki olej wlewa lub dolewa się do skrzyni i jaki najlepszy na wymianę do silnika. Pozdrawiam.
    • Przez Aleks7
      Gdzie mogę tanio kupić elektromagnes do fiata 60-90? Czy będzie pasował od jakiegoś innego ciągnika, jeśli tak to od jakiego?
    • Przez pawel1982
      Witam wszystkich.
      Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jaką funkcję pełni dźwignia z prawej strony pod siedzeniem w tym właśnie modelu.
      Dodam tylko że jest to mała dźwignia z oznaczeniem "+ - -". Obok niej są dźwignie hydrauliki i tylkego podnośnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj