barttek790

Zetor 5211-Regulacja ciśnienia oleju w silniku

Polecane posty

jacus    596

trolowski tumanie spadaj na drzewo albo do tematow gdzie glupoty mozesz pisac bezkarnie, poluzuj mozg bo ci sie zwoje przegrzewaja a dokrecic to ci powinni rodzice zebys nie mial czasu glupot wypisywac.

trzeba rozkrecic zawor cisnieniowy przy pompie olejowej i dolozyc odpowiednia podkladke ,a nastepnie skrecic ,chyba ze masz za duze  wtedy wyjmujesz podkladke. oczywiscie nie chodzi  o podkladke miedzy zaworem a pompa tylko ta miedzy segmentami zaworu, choc to tylko polsrodek tak naprawde trzeba by wymienic pompe i panewki walow

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    596

bo tak w ksiazkach pisze.......jesli pompa nie da rady nabic odpowiedniego cisnienia to zmiana cisnienia otwarcia zaworu przelewowego tylko przyspieszy jej koniec, 

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez maciekkowalski91
      Witam czy któryś z użytkowników wie jakie powinny być luzy na zaworach ssących i wydechowych w silniku Forda 2723e bez turbiny w kombajnie New holland. Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat tego silnik w internecie. Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Egeszege
      Dzien dobry

Czy ma ktos moze z Was instrukcje napraw do Zetor 8540? Potrzebuje naprawic sprzeglo i swietnie bylo by zerknac do ksiazki.  Dziekuje. Monika
    • Przez siwykn2
      Witam mam zetora 7245 i od jakiegoś czasu występuje dziwny problem chyba ze skrzynią.  Przy cofaniu po przejechaniu kilku,  niekiedy kilkunastu metrów słychać huk nie potrafiłem stwierdzić skąd więc przy wymianie sprzęgła rozebralem skrzynie. Ale nie widać żeby tam cokolwiek było nie tak . Dodatkowo jeśli zepnę napędy że ciągnie też przód to problem nie występuje.  Może ma ktoś jakiś pomysł co może być problemem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj