Gość

spada z obrotów i nie reaguje na gaz

Polecane posty

Gość   
Gość
witam mam taki problem w władimircu że podczas pracy jade i nagle schodzi z obrotów i nie reaguje na gaz i muszę go zgasic, jak zgasze to odpala od strzała i znowu po chwili ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Zawieź pompę do regeneracji bo nic innego nie zrobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

sprawdź zasilanie od zbiornika do pompy. tak jakby zassać paliwa nie mógł


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kubaguzik -tam już sprawdzałem i jest dobrze artur125 - filtr czyszczony z 25 MTG temu to już by się przypchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

primo-jeszcze sprawdzę ten filtr i wezmę się za pompe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Wyczyść wylot od zbiornika i przewody do filtra. Kiedyś w 3514 było podobnie i ciągle się zapowietrzal i podobne były objawy. Na wyjściu od baku było tyle syfu że sam się dziwilem skąd to jest. Jeśli nie pomoże to pompę na stół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tam patrzyłem na samym początku ale tam czysto . może to i pompa bo na początku żadko tak się robiło a pod koniec roboty to co chwile praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel_T-25A    22
miałem już 2 takie przypadki we władku raz była zasyfiona dysza od przelewu na filtrach paliwa musiałem ją wymienić bo sie gwint przekręcić, a drugi raz ciągnął powietrze z odstojnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

U mnie przeczyszczenie odstojnika,rurki co ciągnie paliwo z baku i przewodów do odstojnika pomogło.Jak nigdy przewód nie czyściłeś to czas i pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paspartou    140

u mnie była taka sytuacja że przeźroczysty wężyk był pęknięty z drugiej strony, tak że nie było widać i na wstecznym się nic nie działo, chodził tak jak zwykle 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie najprawdopodobniej problem tkwił w filarach paliwowych poniewasz bez filtrów nie ma takiego problemu. muszę założyć inne filtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie te filtry co miałem zmieniałem z miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale panowie bez filtrów dobrze chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Paspartou właśnie po założeniu nowych filtrów zaczol się problem a jak teraz wyrzuciłem je to bez nich chodzi dobrze czyli właśnie muszę założyć inne filtry teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawlaki
      Witam , jeśli naciskam pedał gazu do końca to ciągnik gaśnie a jak normalnie tak do większej połowy to jest ok. Co jest przyczyną tego gaśnięcia?
    • Przez tomek2201
      Witam. Mam takie pytanie. Czy po włączeniu WOM wyświetlacz powinien wskazywać jego obroty? Bo u mnie nie wskazuje i nie wiem czy powinny. Chyba że można jakoś zmienic co ma wskazywać wyświetlacz ale nie wiem jak bo dopiero kupiłem ten ciągnik.
    • Przez kamiljaro
      Witam, case 5150 1996r. skrzynia powershitf polbiegi zmieniane w dźwigni zmiany biegów licznik ten najbardziej cyfrowy.
      Licznik wskazuje mi na  wolnych obrotach 280 a przy maksymalnych obrotach około 600. Orientuje sie ktoś jak mogę to przestawić lub co może to powodować 
    • Przez benyk123
      Witam  Chłopaki otóż w ostatnim czasie w moim ciągniku szwankuje podnośnik. Problem tkwi w tym że po odpaleniu przełączając góra/dół podnośnik dziala prawidowo. podnosi i opuszcza. Po kilku minutach jakby nic nie dziala nie moge opuscic ani podnieść, nw w czym tkwi usterka. Dodam ze kontrolki nie reagują a jak zgasze i odpale ciągnik od nowa to znowu kilka razy da sie podniesc i opuscic, pozniej znow nie dziala.Prosze o pomoc dziekuje z góry.
    • Przez jelonek6620
      John deere 2266 . Podczas koszenia  zawiesza się wyświetlacz obrotów silnika ,młocarni i wiatru.wyświetlacz nie reaguje na zaden przycisk,Po zgaszeniu silnika i ponownym włączeniu zapłonu wyświetlacz nic nie wskazuje i wszystkie parametry się kasują  . Po wprowadzeniu od nowa wszystkich parametrów i odpaleniu wszystko dziła  przez około godzine (różnie czasami dłużej) i problem powraca. Miał ktoś taki przypadek , lub ktoś wie co może być przyczyną. Proszę o pomoc bo żniwa  w trakcie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj