News
tadzik332

spada z obrotów i nie reaguje na gaz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tadzik332    27
witam mam taki problem w władimircu że podczas pracy jade i nagle schodzi z obrotów i nie reaguje na gaz i muszę go zgasic, jak zgasze to odpala od strzała i znowu po chwili ten sam problem

PRIMO    1650

Zawieź pompę do regeneracji bo nic innego nie zrobisz. 

kubaguzik    198

sprawdź zasilanie od zbiornika do pompy. tak jakby zassać paliwa nie mógł

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Wiadomość z agroFakt.pl

tadzik332    27

kubaguzik -tam już sprawdzałem i jest dobrze artur125 - filtr czyszczony z 25 MTG temu to już by się przypchał

rolkam72    22

Wyczyść wylot od zbiornika i przewody do filtra. Kiedyś w 3514 było podobnie i ciągle się zapowietrzal i podobne były objawy. Na wyjściu od baku było tyle syfu że sam się dziwilem skąd to jest. Jeśli nie pomoże to pompę na stół 

tadzik332    27

tam patrzyłem na samym początku ale tam czysto . może to i pompa bo na początku żadko tak się robiło a pod koniec roboty to co chwile praktycznie

Pawel_T-25A    16
miałem już 2 takie przypadki we władku raz była zasyfiona dysza od przelewu na filtrach paliwa musiałem ją wymienić bo sie gwint przekręcić, a drugi raz ciągnął powietrze z odstojnika

Pawel_T-25A    16
a i jeszcze jedno zamien wężyk od przelewu na przeźroczysty i bedziesz widział gdzie ciągnie powietrze

Pawel_T-25A    16
a i jeszcze jedno zamien wężyk od przelewu na przeźroczysty i bedziesz widział gdzie ciągnie powietrze

Piotruniu25    1467

U mnie przeczyszczenie odstojnika,rurki co ciągnie paliwo z baku i przewodów do odstojnika pomogło.Jak nigdy przewód nie czyściłeś to czas i pora.

Paspartou    48

u mnie była taka sytuacja że przeźroczysty wężyk był pęknięty z drugiej strony, tak że nie było widać i na wstecznym się nic nie działo, chodził tak jak zwykle 😃

tadzik332    27

panowie najprawdopodobniej problem tkwił w filarach paliwowych poniewasz bez filtrów nie ma takiego problemu. muszę założyć inne filtry

mani51    189

W filtrach jest ciśnienie więc nie może tamtędy ciągnąc powietrza.

tadzik332    27

Paspartou właśnie po założeniu nowych filtrów zaczol się problem a jak teraz wyrzuciłem je to bez nich chodzi dobrze czyli właśnie muszę założyć inne filtry teraz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez MarcinKoczewski
      Panowie  doradcie  mi bo brakuje mi juź słów  mam cielaki 3 sztuk takie już praktycznie zaraz na wode będę odstawiamy  i ciągle nawraca mi zapalenie płuc cielaki piją mleko śl zaczynają jesc siano cejotke a te  zapalenie wraca gorączki nie mają 
      Przeciągow  nie ma 
      Parno   w oborze nie jest 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
    • Przez Martinezoo
      Witam . Mam problem z moim Mf mianowicie po umyciu nie chce zmieniac biegów pół biegi sie zmieniaja jazdy przod 
      VID_20190424_160149.mp4  tył jest czy ktos miał taki przypadek przed myciem biegi chodziły wszystko było lala
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj