Miroo

Sklepy rolnicze w Polsce

Polecane posty

Miroo    0

Witam,

tak się zastanawiam. Jakie sklepy polecacie i dlaczego?

żeby było tanio i pewnie. Najlepiej, żeby w necie sprawdzić co można kupić i dokonać zakupu w sklepie rzeczywistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja polecam sklep http://www.farmexpert.pl

 

dlaczego?

 

- niskie ceny (chyba najniższe w internecie na większość tego co mają w ofercie)

- wysyłka błyskawiczna

- zawsze aktualne informacje na stronie

- w razie problemów albo pytań zawsze jest ktoś pod telefonem ( a zdarzyło mi sie i dzwonić np o 21 godz w sobotę i pomoc otrzymałem:) )

- - możliwość negocjacji cen przy większych zakupach (pomimo niskich cen jeszcze jak sie bierze więcej mozna na czymś zaoszczędzić)

- prężnie rozwijają swoja ofertę

 

 

Moja opinia jest taka, ze to najlepszy sklep w sieci.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił Agrome może ceny nie są niskie ale za to części dobre i szybka wysyłka.Co do Grene to nigdy tam nie kupuje części ponieważ jest to tania chińszczyzna, nie pojecam tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekla    0

Zdecydowanie Grene. Zawsze robie tak: właże na katalog internetowy i przeglądam. Później przeważnie ide do sklepu Grene i kupuję (nie płace za przesyłke i mam na już).

Często mają fajne promocje w gazetce, toż korzystam również.

 

Ktoś napisał, że mają tam jakieś chińskie podróby. A to ciekawe, bo jestem na wielu forach i każdy ich poleca ;-)

 

Zresztą każdy kupuje gdzie chce.

 

Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

co do tych podróbek i chińszczyzn to jst wątek, gdzie o tym dyskutujemy ;)

wiadomo, że jest i lipa w asortymencie i nie lipa :( zależy ile ma się kasy

 

ja tam wiem, że w każdym sklepie mają podobny asortyment, więc głównie kieruję się teraz ceną.

 

Grene taki najtańszy nie jest - toteż zrezygnowałem z zakupów u nich.

 

I masz rację, każdy kupuje gdzie lubi :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekla    0

Koledzy, to tak jak z marketami. Jedni lubią Tesco, inni Leclerca albo Real.

 

śledze sytuacje na różnych forach i większość poleca Grene, niektórzy też czasem Farmexperta. W Grene przemawia do mnie ilość sklepów i ich wystrój (pamiętam jeszcze stare Gieesy) a tu czyściutko i schludnie :(

Zresztą internet to kurde nie wiem, widze obrazek i opis i cene, ale nikt nie doradzi. Lece do sklepu i mam pewność, że fachowiec doradzi jak należy. Na tą chwilę nie zawiodłam się i jestem wierna temu sklepowi. Jak sie zraże, to zmienie ;)

 

Szkoda sie spierać, w końcu robimy wszyscy w tej samej działce :) Miłego dnia Koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

tu nie ma co się spierać bo każdy kupuje gdzie chce :D

 

dzięki temu, że w internecie jest kilka sklepów znaczących możemy porównywać sobie asortyment i zakupić tam gdzie taniej , albo oryginalniej ;[

 

ja tam przy każdych zakupach jestem do przodu przynajmniej na jedną dużą flaszkę kupując w farmexpercie - porównując ceny do grene

i o to ma chodzić :D


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdanek    0

Ja tam kupuję w Grene, bo nie dość że mają sklep internetowy (www.sklep-grene.pl) to jeszcze mają sklepy naziemne. Bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Takze jak coś nie jest potrzebne na zaraz to zamawiamy albo na allegro lub w grene. Poelcem zawłaszcza grene jest to moim zdaniem najlepszy i mają dobre ceny.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

z tymi cenami to jak już napisałem - porównaj sobie grene z farmexpertem i zmienisz zdanie :D

 

obsługa porównywalna, dostawa też szybka, towar podobny - czyli pozostaje porównywać ceny


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie przeglądałem ceny w tych dwóch sklepach i różnica jest naprawdę duża, jak ktoś dużo kupuje to wiele zaoszczędzi, zastanawiam się czy się nie zarejestrować na farmexpert. A jeszcze jedno @pooch, jak sie zarejestrujesz to przychodzi Ci jakiś list potwierdzający adres tak jak na przykład na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

tam nie trzeba się rejestrować

 

a ceny wysyłek też są dobre

 

przekopiuje Ci ze strony sklepu:

 

Waga Standard (wpłata na konto) Pobranie

Do 30 kg (1 paczka) 16 zł brutto 21 zł brutto

Do 60 kg (2 paczki) 32 zł brutto 37 zł brutto

Do 90 kg (3 paczki) 46 zł brutto 51 zł brutto

 

 

ja się rejestrowałem to nic nie przychodzi - po prostu zakładasz konto i je masz :D ale jak nie chcesz zakładać to mają opcję zakupów bez zakładania konta


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no dzięki, jak zacząłem czytać regulamin to znalazłem ta tabelkę :D , rejestrować się nie trzeba ale trzeba założyć konto jako nowy klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

też nie trzeba, zamawiać można bez jakiegokolwiek zakładania konta, ale jak ktoś chce to może,

pozdrawiam :D


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

Witam :D

Uzbierało mi się ostatnio trochę części do kupienia.....rozrusznik, siłowniki do tura, troche uszczelniaczy i takie tam drobiazgi.

Wszystko znalazłem oczywiście na stronie GRENE.

Po 10min byłem na stronie FARMEXPERT....też znalazłem wszystko czego akurat potrzebowałem a wyszło o prawie 200zł TANIEJ ! + tańsza przesyłka kurierska.

Zaoszczędziłem na jeden siłownik !!

 

Rozumiem, że niektórzy lubią kupować w sklepach stacjonarnych, ale wydaje mi się że to jest jak z bankami internetowymi ......mniej ludzi do obsługi = niższe ceny.

A i jeszcze jedno ....z tego co wiem to Farmexpert jest polski a ja lubię wspierać polską gospodarkę ;[

Pozdrawiam


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak samo u mnie mam zamiar robic w zime remont kapitalny c-330 z w greene wyszło 2185zł a w farmexpert 1764zł, a częsci te same z tych samych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

dobre ceny? zalezy za co...

przykład 1.

Olej do JD 17,5zł/l a w JD 15zł/l

filtr powietrza do JD 700zł, podrobka 500zł a w JD 300zł oryginał

Nooo dokładnie.

Żenada.

Mają wielki asortyment i tu mają dużego plusa ale ceny mniej fajne.

Z Grene jest podobnie jak np. z OBI .....ładnie, wszystko znajdziesz czego potrzeba ale np. gwoździe czy śrubki mają 3-4 razy drożej niż sklep budowlany 200m dalej.

Jak ktoś jest wygodny i nie patrzy na cenę to może i dobre. Ja tam patrze na cenę bo nie lubię przepłacać.


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Wczoraj pojechałem do grene po tą część http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/20953 tutaj kosztuje 18.30zł. a jak mi powiedzieli cene to mnie zatkało :D 72zł. :D na necie w grene kosztuje 18.30zł. a tam 72 zł. !? A znowu ta pokrywa do c-330 a w agromie co zawsze jest tam drożej jak w grene kosztowała 33zł.

P.S co się okazało to mają 2 takie pokrywki jedna za 72zł. druga za 18zł. skąd ta różnica w cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

Może wysyłkowo wciskają importowane części a w stacjonarnych sklepach wstydzą się tego pokazywać :D


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj