NABUCH

Zamiennik pompy pilmet

Polecane posty

NABUCH    9

Witam . Dobiega żywota pompa w moim pilmecie 412.  Na rynku jest sporo zamienników.  Możecie polecić coś sprawdzonego co przeżyje nie tylko gwarancję .2 lata temu zmieniałem zaworki i popracowały rok. Jeżeli całe pompy sa takie to będę  remontował swoją. 

Moja wyglądem przypomina tą

1523608578.5119.jpg

karol210589    5

Kup oryginał. Jeśli jest dostępna

W moim pracowała długie lata bez zarzutów. Tak samo membrany jak będziesz kupować to staraj się wziąć te lepsze

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamil1025
      Witam. Niedawno kupiłem opryskiwacz Pilmet Europa 2518 z roku 2006.
      Opryskiwacz ten posiada komputer BRAVO 300. I mam problem ponieważ nie mam końcówek do rozlewania nawozów płynnych. I potrzebuje pomocy jakie końcówki kupić żeby dało się je skonfigurować z komputerem. Chodzi mi o to że na komputerze wybiera się rodzaj końcówek i nie wiem na jakie ustawić do dysz które kupię. Proszę o pomoc 
    • Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
    • Przez veed110
      Witam, mam pytanie związane z demontażem pompy wtryskowej w ursusie C-360, czy oprócz 3 śrub, które są na zewnątrz, trzyma ją coś od strony rozrządu? 
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez stogi
      witam 
      mam problem z mf 699 a dokładnie z podnośnikiem szarpie przy podnoszeniu i bardzo wolno podnosi nawet gdy dodaje gazu praktycznie nie ma wielkiej różnicy 
      podobno da sie mu zwiększyć ciśnienie w układzie tylko jak?? próbował ktoś ?
      przy podpięciu do przyczepy wywraca bez problemu 10t na małych obrotach 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj