Polecane posty

suffeks    207

jazda na zającu bieg mi zaczął wyskakiwać ciągle, nie ważne czy przyspiesza czy zwalnia. wyskoczy na N i podczas jazdy wrzucę na bieg do przodu i jedzie i znowu za jakiś czas wyskoczy 

poziom oleju dobry, nie ważne czy ciepły czy zimny 

pomysły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek54321    23

nic nie trzeszczy w skrzyni? ? ja miałem taki sam problem i wyszło ze to łożysko w skrzyni ale w New Holland.  łożysko kosztowało 100 oczywiscie nie w serwisie. a robota 2 tys rozpołowienie na 3 części zdejmowanie kabiny iTP.  może kalibracja coś pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Pisząc bieg masz na myśli przełożenie rewersu na jazde do przodu? Dźwignia rewersu przeskakuje czy ciągnik sam rozłącza napęd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damian2807
      Mam w MF skrzynie Dynashift 32/32 i nie wchodzi w miej 4 bieg i żółw/zając.Przy próbie włączenia 4 słychać zgrzyt, a gdy się już włączy i puści sprzęgło wyskakuje. Ten problem pojawił się po powrocie od belowania.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam co myślicie o deutz fahr 420 ttv ?warty kupna?
    • Przez rafalek24
      Witam mam problem z biegiem mianowicie wyskakuje mi trzeci bieg na wstecznym Renia 113.14 skrzynia 12×12 .mój sąsiad ma terz renie i to samo 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam jak sie sprawuje deutz fahr 420 ttv...w pracy..jak go oceniacie? Z góry dzięki za odpowiedz?
    • Przez Kurekk
      Witam mam problem z moim Władkiem mianowicie pewnego pięknego dnia porządkowałem nim  kolo pryzmy i zakleszczył mi się na 1/2 biegu po odblokowaniu bieg wchodzi tylko do polowy gdy puszczam sprzęgło trochę pojedzie i wyskakuje co mogło się stać dodam ze dzieje się to na polowych jak i na szosowych na wstecznym i na jeździe w przód . Jest to wladek na 1 wajchę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj