Rafalr2

Sprzedaż gospodarstwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

umowa kupna sprzedaży 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pomódlmy się za ojca jeśli żyje, aby serce Mu wytrzymało.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

przy sprzedaży przed upływem 5 lat trzeba będzie podatek zapłacić i tu nie jestem pewny, ale za budynki trzeba będzie fakturę wystawić i vat odprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
9 godzin temu, kniaziu napisał:

Pomódlmy się za ojca jeśli żyje, aby serce Mu wytrzymało.  

 

8 godzin temu, szaman1 napisał:

Świdu gwizdu  gospodarka pójdzie w pizdu

Nie żebym się czepiał, bo sam jestem przeciwny sprzedaży ziemi jeśli nie ma takiej potrzeby, ale autor nie opisał w żaden sposób sytuacji w domu, więc może by tak nie piętnować od razu? 

A co do tematu, to nie jestem na bieżąco, ale najlepiej byłoby wybrać się do notariusza i uc i w godzinę będzie wiadomo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez thomas015
      Witam, może mi ktoś wyjaśnić jak ARiMR liczy dobór maszyn na gospodarstwo?
      Mam 15 ha pola i np o jaki ciągnik się mogę starać?
    • Przez CyfrowyTomek
      Witam,
      Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić ziemie rolną (powyżej 0.3ha) lub gotowe gospodarstwo (pow 0.5ha), interesuje mnie np. hodowla / szkolenie koni połączona np. z agroturystyką
      W myśl nowej ustawy potrzebuje być "rolnikiem indywidualnym", ale mogę też wystąpić o pozwolenie do ANR o zakup ziemi rolnej, pod warunkiem, że mam kwalifikacje rolnicze, zobowiąże się zamieszkać w danej gminie przez 5 lat, oraz będzie należycie prowadzić gospodarstwo rolnę przez 10 lat (ustaw mówi o rękojmi).
      Jaki kurs kwalifikacyjny formalnie będzie rozumiany jako "kwalifikacje" rolnicze? 
      Co to znaczy "uprawiać" ziemie w myśl tej ustawy?
      Znalazłem listę kwalifikacji, czy wszystkie z nich to kwalifikacje rolnicze?
       
      Czy mogę wybrać dowolne z powyższych? Podobają mi się: R20 lub R13 lub R14
    • Przez jarekvip99
      W ciagu tygodnia bede mial przepisane gospodarstwo jakie urzedy musze odwiedzic po notariuszu?? Na pewno Krus ale co jeszcze aby wszystkie formalnosci z rozpoczecie dzialalnosci rolniczej byly spelnione?
    • Przez renatkam8
      WITAM wszystkich zakupuje gospodarstwo z działką o powierzchni o,60 ary w czym działka z budynkiem ma 0,17 ary a reszta to użytki rolne czyli 0,73 ary i mam takie pytanie. Jezeli zakupuję działkę z własnych srodków to czy mogę ubiegać sie o dofinansowanie po zakupie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj