News

Polecane posty

Witam.

Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)

mariusz(ZDUN)    277

w tylnim moście

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez stachu12
      Kupię regulator siłowy na 3 wyjścia ten pod siedzeniem wraz z całym osprzętem czyli przewody hydrauliczne cięgna  sruby mocujące itp
    • Przez rolkam72
      Sprzedam części do pompy opryskiwacza p90 Biardzki Zbuczyn. Części w dobrym stanie. Jeśli coś potrzebujesz pisz. Możliwość wysyłki 

• Przez sebarr
      Witam, ciągnik valtra n123 z 2014 i 600h przebiegu po włączeniu park i chwili postoju nie chce ruszyć, ani do przodu ani do tyłu. Żadnej reakcji na ruchy rewersem. Wyświetla się książka i błędy 8101 031 003 i 8103 031 003. Jest to skrzynia 4 biegi i na każdym 3 połbiegi. Nie wiem jak  się nazywa skrzynia, bo to nie moja valtra piszę w imieniu starszego sąsiada. 
      Ktos umie coś pomóc? Znany komuś problem? 
    • Przez Luki1988
      Witam, to zielone pokrętło żółw zająć przy wyjściach hydrauliki jest od regulacji przepływu oleju? A co zrobić jeśli nie reaguje? Ten jak jest na zająć działa a jak zmniejsze to już nie. Co może być?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj