Zaloguj się, aby obserwować  
Zootechnik_Polska

Poszukiwany Specjalista ds. żywienia trzody chlewnej

Polecane posty

Gość   
Gość

Dobry doradca to dziś na prawdę na wagę złota przedewszystkim uczciwy a nie taki co pokazuje rolnikom tabelki opracowane przez pracodawcę by wciskać za grubą kase swoje produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez BykuxD
      Witam. Mam plan około 20 stycznia kupić 15/25 prosiąt i trzymać je na tak zwane (tuczniki) i sprzedać je w sierpniu. Chciałbym się dowiedzieć cy to się opłaci ??
    • Przez Famer21
      Zna ktoś jakiś poradnik, książke o chodowli trzody chlewnej? Dziadek ma urodziny i dziewczyna chce coś ciekawego mu kupić, ale on nic nie potrzebuje wszystko co chce to ma i brak jej pomysłów, a że on całe życie rolnictwo, chodowla świń, kury to coś mu kupić czym sie zainteresuje. Tylko nie chodzi i mi jakiś amatorski dla początkujących, a bardziej zaawansowany, tak żeby miał tam coś ciekawego do przeczytania coś czegoś jeszcze nie wie, a wie wszystko prawie z doświadczenia lat.
      Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł na prezent dla 80 letniego dziadka, który kocha rolnictwo ? Traktora mu nie kupimy ma swojego ursuska 1224 i do innego nie wsiądze byle olej i ropa ma
    • Przez konrad2662
      zna ktos takie miejsce ? i jeszcze jedno pytanie oplaca sie hodovac kroliki v ilosci do 50szt kury nioski do 100szt i trzode chlevna v ilosci do 10szt da sie na takiej mieance zarobic cokolviek ? jezeli ktos odpisze dzieki vielkie
    • Przez przemek28_28
      Witam.
      Mam ogromna prośbe otóż poszukuję artykułu z TOP AGRAR na temat Wielki test 14 ciągników klasy 100 KM. Jeżeli ktoś jest prenumeratorem tej gazety i posiadałby ją lub posiada ja w wersji elektroniczniej byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez Dajmiżyć
      Witam,
       
      Posiadam budynek ,który chciałbym przeznaczyć pod chlewnię 10 loch,knur,tuczniki.Jest to nowy budynek nie zgłoszony  jeszcze do użytku,gdzie zgłosić i jakie są wymagania pod tego typu działalność?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj