kamilekb9

international 744

Polecane posty

kamilekb9    1

Witam mam pytanie odnośnie hydrauliki w takim ciągniku. Czy jest tam jeden olej na skrzynie i podnośnik czy dwa osobne? I w którym miejscu sprawdza się ich poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Poziom hydraulicznego sprawdzasz z tyłu na korku, powinna tam być miarka. Poziom w skrzyni na śrubie w podłodze w kabinie. Ręki sobie nie dam uciąć, bo już nie pamiętam na pewno, ale wydaje mi się że dobrze napisałem. Przynajmniej tak miałem w 644. Sprawdź sam, wystarczy zerknąć w parę miejsc ;)

Edytowano przez Karol06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilekb9    1

W tej śrubie w podłodze jest krótka rurka z dwiema dziurami i jeśli to jest ta miarka to tego oleju powinno tam być z 50 litrów co wydaje mi się nie możliwe a jeśli chodzi o hydrauliczny to mówisz o tym czerwonym korku z filtrem w środku na górze korpusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilekb9    1

A ostatnio zaczął mi właśnie z pod tego korka wyciekać olej wymieniłem uszczelkę pod tym korkiem ale dalej cieknie nie cały czas ale jednak a tego oleju w skrzyni powinno być tak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Nie powiem Ci, bo ja w skrzyni nie zmieniałem. W internecie znalazłem takie coś na temat olei do tego ciągnika, strona anglojęzyczna ale jak chociaż troche znasz język to skumasz wszystko https://www.kroon-oil.com/en/product-recommendation/agricultural-equipment/international-harvester/44/844-s/53661/35220/#!/component:35220/  Według tych info do skrzyni 8/4 wchodzi 42 l, do hydrauliki 18l. Ciągnika już nie mam także nic nie powiem więcej niestety.

Edytowano przez Karol06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez traktorpolo
      witam  mam problem z podnośnikiem international 956 83r  mianowicie jedna dzwignia co reguluje prace np. pługa działa bez problemu ale ta druga co się podnosi na full znaczy do transportu przestała działać  jak mocno docisnę i pociągnę to dźwiga ale jak puszcze to opada,  po 2 dniach pracy na pusto bez obciążenia zaczęła podnosić i nie opada   jak ma np. przy rozsiewaczu ładunek 330kg to podniesie do góry i ładnie się zawiesi cos tam stuknie puknie i jest ok   lecz jak zapne np. agregat większe obciążenie to już niestety nie podniesie  podkreślam ze dotyczy to wajchy od podnoszenia na full do transportu znaczy   koledzy pozdrawiam i czekam na odpowiedzi za które będę bardzo wdzięczny 
    • Przez Butowsky
      Witam. Kupiłem traktor Case International 574 do remontu i mam problem gdyż Traktor nie odpala. Po użyciu samostartu pali na dotyk po zgaszeniu silnika i powtórnej próbie go zapalenia ciągnik nie daje znaków życia, Nie idzie go odpalić nawet gdy silnik jest ciepły jedynie za pomocą samostartu lub plaka. Proszę o pomoc.
    • Przez rolnik32
      Może ktoś ma na zbyciu do sprzedania przedni napęd ciągnika international 1055   APL3052?

      Może ktoś był by w stanie mnie pokierować gdzie poza olx tego szukać jeszcze.Z góry był bym wdzięczny
    • Przez kamil5421
      Witam. Poszukuję Kabiny do ciagnika Case International 733 s . traktor z 1986 r . moga być tez błotniki w komplecie . 

    • Przez wrobelek02
      Witam, czy posiada ktoś schemat instalacji elektrycznej do ciągnika IHC 383? A może ktoś posiada schemat do podobnych IhC typu:353, 423.433,533???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj