Staron123

REFORM SEMO 88

Polecane posty

Staron123    0

Witam. Panowie jestem tu nowy.

Kupiłem w okresie zimowym siewnik REMFORM   SEMO 88  niestety prawdopodobnie ze starości po pękały mi plastikowe elementy  lejkówk. 

gdzie mogę kupić coś takiego ?  ewentualnie jakiś zamiennik ???

lejek.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddi87    8
Dnia 5.04.2019 o 21:18, Staron123 napisał:

Witam. Panowie jestem tu nowy.

Kupiłem w okresie zimowym siewnik REMFORM   SEMO 88  niestety prawdopodobnie ze starości po pękały mi plastikowe elementy  lejkówk. 

gdzie mogę kupić coś takiego ?  ewentualnie jakiś zamiennik ???

Import z austrii jak chcesz mam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddi87    8

Staron123 napisał: 10 godzin temu, eddi87 napisał: Import z austrii jak chcesz mam namiary. Po proszę  jakiś  nr kontaktowy. Hary i Janson Spolka Jawna K Janson ul. Kosciuszki    48/2 44-100  Gliwice Phone:  0048 32 / 337 2590 Mobile: 0048/ 508 36 52 44 Fax:      0048 32 / 337 2590 E-Mail:  biuro@hary-janson.pl Przez nich, to jest przedstawiciel w polsce. lub do Austrii faie.pl Infolinia w języku Polskim jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 12.00 pod numerm  0043 7672 716 47    Tylko musisz mieć nr części z katalogu. jak nie masz to Ci mogę podesłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kapec22
      Witam potrzebuje informacji na temat siewnika Reform Semo 88 czy ktoś posiada tutaj taki siewnik ? Chciałbym wiedzieć czy posiada drobny wysiew ( chce posiać rzepak ), jakiej jest produkcji i ogólne opinie.
    • Przez ogrodniczek39
      Witam ,
      Piszę z zapytaniem czy ktoś z forumowiczów posiada instrukcje do Reform semo 99 ?
      Mam problem z ustawieniem siewnika gdyz nie wysiewa jak pokazuję tabela wysiewu ...

      Będę bardzo wdzięczny za pomoc . 
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie ma ktoś może instrukcję do reforma semo 88 wraz z katalogiem części? Osobiście znalazlem tylko do modelu 77. Oraz szukam nakładek drobnego wysiewu, może ktoś ma lub wie skąd sprowadzić lub gdzie kupić? 
    • Przez Myszyniec
      Witam. Czy ktoś ma możliwość przetłumaczenia tych instrukcji z niemieckiego na polski ?  
      REFORM SEMO 100 Instrukcja obsługiREFORM SEMO 100 Instrukcja obsługi 
       
      Semo 100 100S S3 - BA30100101.pdf
      Semo 100 S3 - ETL3019014.pdf
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj