News
Darek1986

brak jazdy do przodu i tyłu po włączeniu hydrauliki w case 5140

Polecane posty

Darek1986    0

witam . mam problem z case 5140 jak włącze hydraulike wywrotu na przyczepy to mi czasem rozłącza jazdę do przodu i do tyłu ja wyłączę to jest wszystko ok co morze być cy morze jest zapchany filtr oleju.

Darek1986    0

stan oleju jest tak pomiędzy min a max tak na środku filtr to nie-wiem w jakim stanie bo ciagnik kupiłem  i miał być zmieniany tak zapewniał sprzedający .

Wiadomość z agroFakt.pl

Nie żebym straszył ale to mogą być objawy kończącej się pompy hydraulicznej, spróbuj jednocześnie jechać na dowolnym biegu kręcić kierownicą i używać podnośnika, jak Ci zerwie jazdę to raczej będzie zużyta pompa. Trzeba będzie pomierzyc ciśnienia na hydraulice. 

Przy zapchanym filtrze świeci czerwona kontrolka na desce rozdzielczej. 

Darek1986    0

moge jeździć godzinę i używać tura i jest wszystko ok a czasem tak jest ze rozłączy  rozłącz a ciśnienie sprawdzałem i jest ok

rudinho11    149

Może być któryś z elektrozaworow pod siedzeniem. Zobacz od tyłu ciągnika, tak jak byś patrzyl pod siedzenie. Jest tam 6 elektrozaworow. Posprawdzaj je miernikiem.

Darek1986    0

dziś sprawdziłem ciśnienie wyjściu z hydrauliki   i jest od 180 do 200 bar.to dobrze cz nie .

sprawdzałem na rozgrzanym oleju.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez sznajdik
      Mam pytanie odnośnie rozdzielacza bo mi cieknie, jak mam podłączoną maszynę z siłownikiem jednostronnego działania wysunę siłownik jest ok ale jak już przeciągnę dźwignię w drugą stronę to siłownik się chowa a olej spier... drugim gniazdem pod które nic nie jest podłączone miałem tego dość kupiłem nowe gniazda waryńskiego i taka sama sytuacja czyli wina leży po stronie rozdzielacza i tu pytanie to się jakoś da reanimować samemu czy wyjąć i wieźć do zakładu od hydrauliki? i kolejne pytanie czy jak mam 3 pary wyjść i wyjmę jedną na czas naprawy to da radę to skleić do kupy żeby na czas naprawy sprzęt mógł pracować?
    • Przez kamil14851
      Być może był już taki temat ale nie mogłem znaleźć świeżych informacji na temat Case 585 xl bez przedniego napędu. Zastanawiam się nad kupnem takiego traktora , miałby zastąpić ursusa 360. Jakie macie opinie na temat tych traktorów, jaki jest koszt zakupu takiego traktora żeby nie przepłacić . Na co zwracać uwagę ? Jakie są najczęstsze usterki?
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj