ktomek154

Ciągnik bez turbo i elektroniki typu półbiegi albo ehr. klimatyzacja i i kabina amortyzowana mile widziane

Polecane posty

ktomek154    5
cześć wszystkim, szukam prostego mechanicznego ciągnika z przednim napędem o mocy około 100 koni. W ciągniku poza klimatyzacją, radiem i światłami nie chce żadnych kabli i czujników. Co polecacie?
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

agroplus 100 może ci podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atarol    8

Zalezy jakie fundusze  ale nh seria td i brat blizniak z case chyba jx (jak sie myle poprawcie mnie ) spelnia te wymagania .  Mam td 5050 z 2012 moc 95km niby full opcja klima radio rewers hydrauliczny na linkach z zbednej elektryki tylko przedni napęd  i blokada na guzik reszta mechaniczna , ale wychodzily wersje z rewersem mechanicznym mechaniczna blokada itd czyli z elektryki radio klima światła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

zetor 10540 krajowe wersje maja tylko wzmacniacz momentu a traktor w miarę mlody mozna znalesc


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Na wajchę. Ale i tak nie spełnia wymagań autora


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atarol    8

Autor moglby napisac do jakiej kwoty i czy nowy czy używany  bo z nowych to chyba tylko belarus sie łapie 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1892

Dobry koń zimnokrwisty 🤔 a tak serio to cofasz się kilka kroków w tył z takim zakupem , ja rozumiem że chodzi o prostote i bezawaryjność ale takiemu jd typu 6400 czy case 5140 nic nie brakuje jeśli chodzi o używane maszyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

MF 4260, 4360... spełnią większość warunków a może i wszystkie (oprócz braku kabli i czujników, chyba że światła zrobisz na baterie :D), wszystko zależy od wersji wyposażeniowej. I silniki R6.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktomek154    5

Ciągnik używany do kwoty 60 tysięcy. Nie rozumiem dlaczego niektórzy robią sobie podśmiechujki z tematu skoro to jest normalna prośba o poradę. Co jest dziwnego w tym, że szukam ciągnika który będę mógł naprawić sam w garażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

jak ty sam naprawisz ciągnik jak nie masz podstawowej wiedzy jak który typ ciągnika jest zbudowany?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez JANCZAK1176
      Witam  potrzebna instrukcja napraw ciągnika  NH TD 95D   , chodzi o silnik   lub serwisówka  podzieli się ktoś ,odpłatnie PW
    • Przez zielek39
      Hej. Widziałem gdzieś już taki temat i wiem że te ciężarki mają być na dole gdy pierwszy tłok jest na górze. Tylko może głupie pytanie gdy silnik jest wyjęte i  odwrócony czy w swojej normalnej pozycji w  której pracuje?? 
    • Przez Zefir
      Witam , otóż jakiś czas temu zakupiłem fendta 311 lsa i zastanawiam się czy nie posiada ona wyjścia na hamulce hydrauliczne przyczepy , gdyż ma  nie parzystą liczbe wyjść   hydraulicznych co w jego wypadku wynosi 3 pary plus ta jedna która jest zamontowana bardziej z boku niż na tym panelu co są umiejscowione tamte  . I nasuwa mi się pytanie czy to nie jest wyjście hamulców hydraulicznych , mógłby ktoś wyjaśnić jak to rozpoznać lub do czego one może służyć ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj