Skocz do zawartości
karuś

Tucz kontraktowy [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ozzborn    156
3 minuty temu, sumek666 napisał:

Mam dobrego radcę prawnego do dyspozycji i całą kancelarię adwokacką więc tu na pewno skorzystam z ich pomocy. 

Dzisiaj rolnik to musi mieć księgową prawnika zootechnika agrotechnika ODRowca i cały sztab ludzi za plecami :)

a to wchodzisz w tucz kontraktowy ? a moze juz w tym jestes ? :) 

staszek131415    2020
12 minut temu, wojtal24 napisał:

@Staszek ale z tego Twojego artykułu wynika ze to ten rolnik był winny bo opier..lil im ponad 1500szt to co tu jest winna firma

,

Wiadomość z agroFakt.pl

Kos_pl    10
9 godzin temu, sumek666 napisał:

Wg tego co ja zrozumiałem to 10 tys masz miec po odliczeniu kosztów kredytu, wody i prądu. Więc 120 tyś rocznie na "czysto".

Dobrze mówię czy się mylę? 

Sumek, nie odniosę się do filmu bo nie obejrzałem go w całości tylko do ich strony internetowej - proszę - zwróć uwagę na to że w górnej części strony, którą widzisz zaraz po jej otwarciu jest napisane:

Cytat

Umowa współpracy pomiędzy Gobarto i rolnikiem obejmuje 15 lat i gwarantuje rolnikowi wysokie wynagrodzenie ok. 10 tys. miesięcznie...

W pytaniach i odpowiedziach pada już określenie:

Cytat

Ponadto gwarantujemy rolnikowi dochody do 10 tys. miesięcznie w czasie 15 lat trwania umowy.

Myślę, że rozumiemy tę subtelną różnicę. Dochód około 10000 zł miesięcznie może oznaczać np. dochód w wysokości 10 400 zł na miesiąc albo np. 9500 zł na miesiąc. Ale w przypadku warunku do 10000  zł na miesiąc, to jest on spełniony gdy zarobisz też i 10 zł czy 100 zł na miesiąc, w tym także 0 zł na miesiąc.

10000 zł to jest maksymalny możliwy dochód do osiągnięcia. Wynikający z pewnością z teoretycznych założeń. Stawiam dolary przeciw orzechom, na to, że będzie bardzo trudno potwierdzić maksymalne założenie teoretyczne, praktyką.

Inna jeszcze rzecz - skąd wiemy czy są to złotówki? Przy takim zapisie mogą to być również np. grosze lub też kurczaki czy pomidory. :)

Pozytywne jest to, że jest użyte słowo dochód a nie np. przychód.

Stanowczo nie odradzam, ale trzeba mieć chłodną głowę przy czytaniu i podpisywaniu różnych umów. Analiza umowy przez zaufaną kancelarię prawną wskazana jest jak najbardziej.

Edytowano przez Kos_pl

sumek666    7

Panowie... poczekajcie na wyrok sądu. nie wieszajcie psów na nim ani nie dzielcie skóry na niedźwiedziu!

Staszku nie wchodzę ani prowadzę w ogóle żadnej hodowli zwierząt poza żoną hahahaha nie no żart :P

tlewandowski    39

ciekawa sprawa, upadki nie przekraczają najczęściej 2% bynajmniej u nas tak jest do tego prawie zawsze przyjeżdża człowiek od nich który ogląda te zdechłe sztuki i jeszcze dodatkowo musi być kwit z odstawienia takiej sztuki do utylizacji, na koniec musi się wszystko zgadzać co do sztuki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się