Vicon95

Fortschritt T 088 -Wyginanie naciągów łańcucha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vicon95    0

Witam mam problem z rozrzutnikiem fortschritt t 088 aczkolwiek wyginają się naciągi łańcucha do tego stopnia ze wykręcają się i niestety koniec pracy...  ( rozrzutnik nie jest przeładowywany )  moze ktoś miał podobny przypadek i wie jak temu zaradzić bądź jakoś to przerobić....  

full_IMG_7194.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicon95    0

Miałem pecha... Narozrabial kamień wielkosci orzecha włoskiego , dostał się jakimś cudem między łańcuch a koło napinacza... 

 

Edytowano przez Vicon95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam. Mam problem z podnośnikiem. Po podniesieniu i opuszczeniu ramion, samoczynnie się podnoszą. Podczas gdy sie unoszą można je zatrzymać tylko przy użyciu tej samej dźwigni. Z obydwu stron dźwigni do znajdują się dwa "druty", które wyglądają na obcięte lub urwane. Poniżej dodaje zdjęcie. Czy miał ktoś z was taki problem ? Czy może jednak tak ma być?

    • Przez master20002
      Witam.
      Szukam ciągnika Fortschritt 323 w dobrym stanie (do jazdy). Może ktos ma na sprzedaż, lub wie kto ma. Preferuje Podkarpacie i województwa sąsiednie.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,czy polecili byście mi kosiarkę samojezdną fortschritt e 302
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj