Piotr2211

Jaka odmianę traw na 4 klase ziemi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotr2211    0

Jakie polecacie odmiany traw wieloletnich na 4 klase ziemia podmokła ?.Chcialbym zasiać coś z traw wysokich 

Edytowano przez Piotr2211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czwarta klasa to zarówno suchsze  ziemie orne jak i wilgotne łąki, a trawy są jednoroczne, dwuletnie i wieloletnie. Jak dasz więcej konkretów to może ktoś Ci coś podpowie. 

Poza tym to tych tematów jest od cholery. Zajrzyj np. na trawa na gruntach ornych. 

 

Edytowano przez Adrian_K_90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr2211    0
1 godzinę temu, Adrian_K_90 napisał:

Czwarta klasa to zarówno suchsze  ziemie orne jak i wilgotne łąki, a trawy są jednoroczne, dwuletnie i wieloletnie. Jak dasz więcej konkretów to może ktoś Ci coś podpowie. 

Poza tym to tych tematów jest od cholery. Zajrzyj np. na trawa na gruntach ornych. 

 

Dzięki za podpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fugeo
      Cześć
      Mam pytanie jak to jest ze sprzedażą ziemi po sprawie spadkowej? Osoba A założyła sprawę i finalnie sąd przyznał ziemię właśnie tej osobie. Teraz ta osoba chce ją sprzedać. Czy jest jakiś okres "karencji" tzn zakaz sprzedaży przez okres iluś tam lat czy może od razu ją sprzedać?
    • Przez luksa0812
      Witam .  Mam dużo ziemi w 5-tej i 6-tej klasie jakie odmiany żyta hybrydowego można na niej siać .
       
    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam wszystkich. Chciałbym posiać pszenicę ozimą na klasie ziemi 3-4. Interesuje mnie odmiana wysoko plonująca, o dużej zawartości glutenu oraz zwykła (nie oścista). Wypowiedzcie się na ten temat jakie nawożenie oraz ochrona. Pozdrawiam.
    • Przez piotreks90
      Witam
      Mam pytanie rodzice planują przepisać mi kilka hektarów ziemi lecz mam skończone technikum o profilu nie  rolniczym a odrazu po szkole podjąłem pracę na etacie. Z przepisaniem ziemi to raczej nie będzie problemu ale żeby być '' rolnikiem '' w dzisiejszych czasach potrzebne jest wykształcenie , co mogę zrobić czy jest jakieś obejście przepisów, nadmienię że pracuje z rodzicami od małego. 
      Oraz mam drugie pytanie odnośnie założenia nowego siedliska na przepisanej zmieni potrzebuje być rolnikiem , jak ktoś ma szerszą wiedzę niech udzieli mi trochę wiadomości w przystępny sposób
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj