kazlab1

jaka najlepsza firma przyczep?

Polecane posty

Bizonlove    1

Adrian105 przyczepa zasław 10t ma 6zamków z boku i cztery z tyłu bo 6ton i 8ton mają z boku cztery a z tyłu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Jeśli przyczepy tylko do wożenia zboża to Welger

Welger

A jeśli coś z polskich to:

Wielton - bardzo dokładne wykonanie wydaje mi się że obecnie najlepsze na polskim rynku.

Pom Eko - dopiero od tamtego roku firma weszła na polski rynek a szczycą się tym ze wcześniej przyczepy szły tylko za granice (Przynajmniej tak mówili w tamtym roku w Kielcach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

no ja postawiłem na pronara ale czy dobrze zrobiłem to nie wiem

i co myślicie dobry wybór :)

Ja też trzy lata temu postawiłem na pronara. dZiś bym tego błedu nie zrobił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazlab1    1

przekonaliście mnie. kupie wieltona 10 i 12 ale tylko jeżeli w 3 tygodnie dostane te przyczepy

 

może ktoś ma jakies znajomości żeby szybciej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret1990    27

widziałem że w mogilnie w chemirolu stały 10 i chyba możesz je od renki dostać, bo na zamówienie to podobno 3 miesiące a nie tygodnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Pom Eko na każdych targach gada, że wcześniej tylko na eksport wysyłali ale słabo to widzę... Niby lżejsze niż konkurencja, malowane lakierami akrylowymi, żeby farba całymi płatami nie odpadała ale jakość wykonania wg. mnie nie jest idealna. Jeśli miałbym wybierać to na pewno postawiłbym na Wieltona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal82sa    17

Ja mam pronara i jestem bardzo zadowolony umnie w sąsiadztwie każdy na pronara i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pilnie ceny przyczepy wielton 8t w standardowym wyposażeniu. Dziś zaoferowali mi taka za 42000 netto ale cena chyba wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsysiek    4

Nie wiem czy to dalej aktualne - odpowiadając na powyższe pytanie - jest to normalna cena. Nie jest ani zawyżona, ani zaniżona. Można spróbować się targować o 5%, bo diler się dzieli marżą po połowie z Wieltonem.

 

Dowiedzieliśmy się też, że Wielton buduje swoje przyczepy w seriach trwających 6-8 tygodni np. najpierw 14t, potem 12t, 10t itd. Aktualnie trwa seria produkcyjna przyczep 12t. Podejrzewam, że będzie trwać do połowy lipca.

 

edit: A nawiązując to tematu: najlepsze przyczepy to Welger. Niestety cena też jest wysoka (około 170% ceny Wieltona). Fliegl ma podobną konstrukcję do Wieltona, a Metal-tech produkował kiedyś na licencji przyczepy niemieckiej firmy Hilken. Obecnie Hilken ma inny, dużo nowszy asortyment, a Metal-tech przejął projekty przyczep. A Pronar to 3. liga.

Edytowano przez xsysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiasz51    0

ja ostatnio oglądałem szczegółowo wieltona i na prawdę byłem pod wrażeniem wykonania, myślę że godna polecenia

zgadza sie dobrze zrobione tylko w standardzie mają opony nalewane wyglądają jak nowe . a za nowe trzeba zapłacić za opcje ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalewane z tego co ja sie dowiadywałem to mają wszyscy polscy producenci oprócz dawnego Sanoku, oni chyba nowe dają, a reszta daje nowe w opcji. Chyba że sie myle to niech mnie ktos poprawi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsysiek    4

Zasław oferuje nowe opony w dwóch rozmiarach bez zmiany ceny przyczepy (chyba 385/65R22.5 i 400/60R22.5). Inne są za dopłatą. A z Sanoka to o kogo Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsysiek    4

Ale Zasław nie ma zakładu w Sanoku tylko w Andrychowie. Więc jak? A nie, ma jeszcze jakiś zakład w Zagórzu koło Sanoka - mój błąd. Ale ich biuro główne i tak jest w Andrychowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojcik1996    1

Ja posiadam roczną przyczepę pronara i wszystko chodzi idealnie.. I tak ok. tyg temu układ hamulcowy przestał działać, ale to na gwarancji naprawili i jest ok ;)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234Pawel    0

Witam,

Mam pytanie. Czy ktoś może zna Holenderską firmę BECO ??? Rozmawiałem z nimi na targach w Hanoverze i powiedzieli że można kupić te przyczepy w Polsce. Mam znajomego Holendra na Dolnym Śląsku i jeździ taką BECO przyczepą 12 lat. Wcześniej jego ojciec używał ją przez 14. Przyczepa 26 lat a jak nówka (no trochę lakier do poprawki). Facet się śmieje bo mówi że sprzeda ją za 2 razy więcej niż kosztowała jego ojca.

Podobno dają 5 lat gwarancji.

Znalazłem taki film na Youtubie - http://www.youtube.com/watch?v=HytN4RW12n8.

 

Jakby ktoś miał namiary na tą firmę to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Panowie proszę o jakies opinie o waszych nowych przyczepach o ładowności 6 i 8 ton.

Co polecacie, co odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Miałem do czynienia z Pronarem, Warfamą i Metaltechem. Najlepiej pod względem szczelności , malowania i jakości blach wypada zdecydowanie ta ostatnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

BV Beco i VGM jak dla mnie są nr 1 zarówno w budownictwie(górnictwie) jak i rolnictwie. Joskinki to delikacizna przy nich :D

i jeszcze roagna

http://Jonh Deere - Grond Transport

 

koszt zakupu takiej nowej jest podobny do joskinek (ewentualnie +15%)

też z chęcią bym się zapoznał z polska ofertą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woyto    16

panowie a moze wiecie kto robi 4t przyczepy oprócz pronara,bo ja takiij wielkiej nie potrzebóję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

@honest

Ja niedawno stałem przed takim wyborem 6 czy 8 t i jaka marka. Wachałem się miedzy Metal Fach a Metal Tech i Wielton. Ostatecznie wybrałem Wielton PRS-2W8 i jestem zadowolony. Przyczepy są lekkie, rama jest solidna i dobrze pomalowana. Dodam tyle, że po obejrzeniu moich Wieltonów jeszcze jeden znajomy zdecydował się również na wybórz tej marki. U mnie w okolicy ostatnio wszyscy kupują Zasławy i szczerze to nie rozumiem tego szaleństwa.

Moje żółte Wieltony są unikatowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

1234Pawel jesli ci sie jeszcze przyda moja podpowiedz to dobrze ;) ale sprzedaż przyczep BECO prowadzi diler z Krasnegostawu-lubelskie dokładnie to Agricola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julin2    0

Super ofertę usług transportowych ma firma TRANSPOL. Oferują oni transport materiałów budowlanych, stali, szalunków, ładunków ponadgabarytowych. Dysponujemy także pojazdami do 24ton - więcej tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj