darsonspire

Dotacje na nawadnianie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przekręt    150

ale teraz się zmieniło, już szukają, a te z legalne (z operatem) muszą mieć strefę ochronną i ogrodzenie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

A co muszą? Mam wezwanie z wód polskich aby wyznaczyć strefę ochronną, ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5596

200 wniosków w skali kraju, kto złożył to dostanie, reszta jak usłyszała że trzeba legalizować ujęcie i zakładać licznik to zrezygnowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beowulf87    1

Temat widzę upadl, mają być nowe nabory od lutego ktoś coś wie ? Chce przedłużyć rurociąg o 700m, studnia i deszczownia jest od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio88    75

orientuje się ktoś czy istnieje jakiś program, związany z łapaniem deszczówki np dofinansowanie na zbiornik lub system chwytania deszczówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xkar    0

Witam. Jestem młodym rolnikiem skorzystałem z dotacji dopiero co. Przepisane działki mam wszystkie wokół siebie  i chciałbym na nich zrobic nawadnianie w postaci studni głębinowej oraz zakup deszczowni.  Na dwóch działkach są słupy z prądem. Woda w tej miejscowości występuje lecz na dużych glebokosciach. I stąd moje pytania, od czego zacząć  oraz co w przypadku jeśli wody się nie znajdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xkar    0

Nie pomogłem kolego tyle to ja wiem. Czy ktoś już skorzystał z tej dotacji i mógłby mi odpowiedzieć na parę pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domen_24    0

Witam. Orientujecie się może czy mogę wystartować w programie, jeśli na starcie nie mam żadnego systemu nawadniającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najpierw trzeba zainwestować 100% i dopiero dostaje się 50% zwrotu. Sąsiad startował i odpuścił wywrotka dokumentów a i tak mu odrzucili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zibo123123
      Witam! Chciałbym prosić o dobrą radę.
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem z napędem w  nh tl 100. Napęd jest cały czas włączony, nie reaguje na przycisk. Oprócz tego ciągnik ma problem  hamulcami wyciekło trochę płynu z pompki, płyn został uzupełniony. Ciągnik jedzie, ale czuć jakby coś go hamowało. Być może obie awarie są powiązane ponieważ wystąpiły w podobnym okresie. Od czego zacząć poszukiwania przyczyny?
    • Przez Wojtek02055
      Witam poszukuje nowego ciągnika o mocy do 100 km. Muszę sie zmieścić w 175 tysiącach netto. Myślałem nad Deutz fahrem 5100g. Dodam jeszcze że będzie to ciągnik współpracujący z turem
       
    • Przez Wesolymaniek
      Witam Kolegów i prosze o pomoc. chce wymienic pompe w opryskiwaczu Bury Perkoz 600 l lance 12 m . w tej firmie doradzili aby zamontowac teraz pompe Udor Zeta 100 i moje pytanko co myslicie na jej temat. nie znam jej jakiej to produkcji i jaka jakosc cena ok 1600 zł podobno u nich . wogole chce go zmodernizowac bo juz ma 14 latek a pozatym chce go teraz przedewszystkim wykorzystywac przy plantacji truskawki . wiec chce tkaze wymienic filt ssawny rozdzielacz i mysle o takim z zaworem stalocisnieniowym i co myslicie o tym wszystkim???/ pozdrawim i czekam na odzew
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj