Gość

Myjka ciśnieniowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Mam pytanie dotyczące wyboru myjki ciśnieniowej. Czy miał ktoś do czynienia z myjką firmy Stiga model 650? Potrzebuję jej do czyszczenia ciągnika, rozsiewacza i ogólnie maszyn, a może też obory. Myślałam nad jakimś karcherem, ale nie widziałam zbyt dobrych opinii tego urządzenia. Na myjkę chciałabym wydać około 2tys. Za każde info z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

witam  wiesz każda myjka jest dobra  jak jej się odpowiednio używa  w tej cenie liczy się  moc i akcesoria Nilfisk D-PG140,4-9 PC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
    • Przez Janek2105
      Witam.
      W jaki sposób usuwacie kiełki z ziemniaków? Macie na to jakiś szybki sprawdzony sposób? Coś w stylu szczotkarki lub płuczki.
      Jeśli można to proszę o zamieszczenie filmu z pracą tego urządzenia.
      Z góry dziękuję za pomoc !
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj