News
tworek05

Amazone ZA-U 1500-Nierównomierny wysiew

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tworek05    0

Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?

waldac    12

ten model tak ma że wysiewa bardzo szeroko

masz dobrze ustawione kąt zawieszenia maszyny?

tworek05    0

Tak zmieniałem ustawienia i jest to samo.Te łopatki chyba powinny byc  200/240 a jest 215/240

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciej2013
      Witam proszę podanie jaki olej wlać do przekładni tego siewnika ? jest w niej cały czas oryginalny Ale jest już troszkę mało i nie wiem jaki dolać albo wymienić już wszystkie na nowy jakiś tylko jaki bo różnie piszą Za odpowiedzi bardzo dziękuję
    • Przez Sqowron
      Kupię redlice wraz z lekjkami do tego siewnika Amazone D7 nie muszą być wszystkie potrzebuje tylko kilka jak by ktoś miał to odzywać się w komentarzach. 🙂🙂 I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przerabial w takim siewniku lub podobnych coś takiego żeby w transportcie ciągać go za traktorem tak jak siewnik Mazur itp... jak by ktoś widział lub miał takie coś to proszę o parę fotek hak to wygląda z bliska. 😉
    • Przez Sqowron
      Kupię redlice wraz z lejkami do tego siewnika Amazone D7 nie muszą być wszystkie potrzebuje tylko kilka jak by ktoś miał to odzywać się w komentarzach. 🙂🙂 I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przerabiał w takim siewniku lub podobnych coś takiego żeby w transporcie ciągać go za traktorem tak jak siewnik Mazur itp... jak by ktoś widział lub miał takie coś to proszę o parę fotek jak to wygląda z bliska. 😉

• Przez przemol
      Witam zakupiłem rozsiewacz Amazone ZA-OC 700 i mam pytanko jak ustawić łopatki na talerzach żeby rozsiewal na 12 m lub na 15. 
      Na talerzach jest numeracja.  
      Dzięki wszystkim 
    • Przez CzarekStankiewicz
      Witam ma od 2 lat rozsiewacz amazone ZA-U który rozsiewa nawóz na szerokość około 25m-29m z zależności od granulatu. Przestawiłem obroty wałka z 540Eko na zwykłe 540 i rozsiewam na obrotach wałka 300-350 na minutę ,wtedy szerokość wynosi około 18m co zrobić żeby rozsiewacz rzucał na mniejszą szerokość. Łopatki są nie posiadają regulacji i teraz zastanawiam się czy odkręcić od nich końcówki na których jest regulacja czy po prostu zmienić je na krótsze. Myślałem nad wywierceniu otworów na tarczy i regulowanie kąta ale nie jestem pewny.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.