Gustawek

Renault 110.54- Radio się wyłącza przy uruchomieniu ciągnika

Polecane posty

Gustawek    27

Witajcie. Podłączyłem nowe radio do Renault 110.54 i przy uruchomieniu ciągnika radio się wyłącza. Mógłbym ktoś podpowiedzieć co temu dolega? Z góry wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

może to nic nie dać bo przy rozruchu na aku będziesz miał spadek napięcia, chyba że masz aku w bardzo dobrym stanie i na full naładowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

który musiałby być połączony z alternatorem 😀 a w czm Ci to przeszkadza że radio się wyłącza? w samochodach też tak jest No chyba że aku i rozrusznik są w super stanie i przy rozruchu jest mały spadek napięcia albo ktoś zapakowal akumulator np 100 zamiast 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

To zmień radio, bo coś z nim nie tego. Kilka dni temu też zakładałem radio i też w momencie odpalania się wyłącza ale po chwili gra normalnie. jest to najtańszy BLAUPUNKT za 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj