Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

Pełne sukcesów i nowości targi Bauma dla marki Bobcat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrofoto    82

Po raz pierwszy od powstania na początku tego roku, globalnego aliansu Doosan Infracore Construction Equipment (DICE), koncern publicznie zaprezentował swoją szeroką gamę ciężkiego I kompaktowego sprzętu. Na stoisku o powierzchni ponad 4,500 m2 DICE zaprezentował wiele nowości reprezentujących marki Bobcat, Doosan, Portable Power, Montabert, Geith oraz Doosan Moxy.

 

W tym roku na targach Bauma, które okazały się największymi w historii, koncern DICE zaprezentował się jako jeden z rynkowych liderów w zakresie kompleksowych rozwiązań dla budownictwa. Cześć z prezentowanych maszyn znajduje również szerokie zastosowanie w rolnictwie – głównie miniładowarki czy nośniki teleskopowe marki Bobcat.

 

Na stoisku firma prezentowała wiele nowości produktowych, które jeszcze bardziej zwiększyły kompleksowość oferty Doosan Infracore Construction Equipment. Wśród tych, które powinny budzić zainteresowanie rolników były między innymi:

 

- nowa generacja kompaktowych ładowarek Bobcat bazujących na 50-letnim doświadczeniu i ciągłej innowacji. Wszystkie innowacje w nowych ładowarkach są rzeczywiście znaczące. Nowo zaprojektowana kabina, największa wśród tego typu maszyn na rynku, zapewnia więcej miejsca, mniej hałasu i większą ergonomiczność, co przekłada się na większy komfort pracy operatora, wyższą wydajność i lepsze zabezpieczenie zarówno z boku, jak i z przodu. Szczególne znaczenie ma nowe, bardziej wysunięte położenie kabiny, które istotnie poprawia widoczność zarówno przodu, jak i wszystkich pozostałych stron maszyny z miejsca operatora. Ponadto znacznie zwiększono moc i skuteczność układu hydraulicznego, co podnosi wydajność maszyny, uproszczono konserwację i zdolność do eksploatacji, a zupełnie nowy projekt połączony ze zwiększoną trwałością, jeszcze bardziej przedłużają żywotność maszyny.

 

- nowa gama obrotowych podnośników teleskopowych firmy Bobcat wprowadzono w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu uniwersalne urządzenia. Maszyny pracują w zakresie obrotu 360° i 400°, oferują wydajność podnoszenia od 3,5 do 5,0 ton oraz wysokość podnoszenia od 15,7 do 24,5 m. Możliwość obracania i zakres obrotu nowych podnośników teleskopowych pozwalają obsługiwać cały plac z jednego miejsca. Oferują wyjątkową stabilność przy podnoszeniu ciężkich materiałów pionowo, w kierunku dachu, bądź poziomo, w kierunku krawędzi wykopu, skracając czas i obniżając koszty, jednocześnie podnosząc poziom bezpieczeństwa i wydajności prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×