Polecane posty

mariusz(ZDUN)    327

taksamo jak w każdej innej maszynie czy samochodzie, pompujesz odkręcasz i tak do skutku.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12373

Gdzie są odpowietrzniki hamulców przedniej osi w MF6465? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

ja tak nie odpowietrzam. odpalam ciagnik dodaje lekko gazu odkrecam odpowietrznik i czekam chwile az powietrze samo zejdzie.


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12373

Wszystko rozumiem tylko nie wiem gdzie jest ten odpowietrznik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

 

Przednia oś nie ma hamulców, taki sposób odpowietrzania też jest dobry tylko czasem długi.

Edytowano przez mariusz(ZDUN)

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 28.03.2019 o 19:58, mariusz(ZDUN) napisał:

taksamo jak w każdej innej maszynie czy samochodzie, pompujesz odkręcasz i tak do skutku.

Patrząc na to po pisze instrukcja to nie dokładnie tak samo jak w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12373

W ciagniku hamulce sa zasilane olejem ze skrzyni nie płynem ze zbiorniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Papkin
      Wie ktoś jak odpowietrzyć ten traktor, zgasł bo paliwo się skończyło,pompuje pompką ale to nic nie daje
    • Przez krzeski
      witam
      ma problem ze swoim t6010 a mianowice nie moge odpowietrzyc w nim hamulcow.
      musialem odkecic przewody hamulcowe no i niestety zapowietrzyc uklad przed odkrecenioem hamulce dzialaly bez problemu po zmontowanu wszystkiego zaczolem odpowietrzanie odkrecilem odpowietrznik zalozylem przewodzik i zaczolem wciskac pedaly plyn siknol ze 2 razy i nagle przestal leciec pedaly sa miekkie wcale nie ma hamulcow. wogole pompki hamulcowe nie pobieraja plynu. mial kos podobny przypadek? mogl by mi ktos pomóc? dodam ze odpowierzalem tak jak np. zwykla szesdziesiatke.
    • Przez marekkucybala2
      Witam ! Posiadam ładowarkę teleskopową firmy Matbro. Moim problemem jest to, gdy używam dłużej hamulców, prz cofaniu szarpie coś tylnimi kołami i słychać jekieś dziwne odgłosy. Podejrzewam że hamulne mi nie odbijają na tylnym moście. Wiecie może w czym jest ten problem i jak go rozwiązać ?
    • Przez zlotek
      Witam, założyłem hamulce hydrauliczne do mojej przyczepy, jednak po podpięciu okazuje się, że w moim JD nie ma reakcji na wciskanie pedału hamulca, odkręcałem przewód przy siłowniku i na woolnych obrotach cały czas leci olej, ale nie ma dużego ciśnienia, do tego nie ma żadnej reakcji na wciśnięcie pedału hamulca... Co może być przyczyną i gdzie szukać?
    • Przez malopolanin64
      Wymieniałem tarcze w moim fendtcie 309 LSA z roku 91 wersja francuska, przez to ze trzeba było odjechać zwolnicami odpiołem wężyki od cylinderków. No i teraz jest problem bo po złożeniu nie idzie tego wogóle odpowietrzyć jak robi sie to w samochodach czy nawet zwykłej C-360. pompki są sprawne, cylinderki szczelne bo wszystko idelanie chodziło przed rozkręceniem, po wciśnięciu pedała i odkręceniu odpowietrznika wydostało sie powietrze później zakręcenie i fige, pompki nie dają rady zassać nowego płynu ze zbiorniczka, (zbiorniczek pod korek zalany) tylko wytwarza sie podciśnienie w układzie i jestem w kropce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj